صفحه 297 از 1201 نخستنخست ... 197 247 287 293 294 295 296 297 298 299 300 301 307 347 397 797 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 2,961 تا 2,970 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر ويژه Anoosh-Em آواتار ها
    تشکر کرده
    12235

نقل قول نوشته اصلی توسط Madjidm نمایش پست ها
    در مورد نیکون هم اگر دوربین مورد نظر شما بود باز هم با بازه کمتری میتوان لنزهایی را جهت ماکرو معرفی کرد
    درود

فکر میکنم مفهوم کلام شما این است که در کنون برای ماکرو بر عکس نیکون ! انتخابهای بیشتری هست!

اگر اشتباه تایپی نیست میشه بیشتر توضیح بدین؟!

با سپاس

انوش

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

Question برای شروع چه دوربین DSLR ی بخرم؟؟؟ NIKON d5100 یا NIKON d3100 یا canon 550d

سلام

من تازه میخواهم عکاسی رو شروع کنم... اما میخواهم جدی ادامه بدهم و به چشم تفریح بهش نگاه نمیکنم...

حالا به نظر شما چه دوربین DSLR ی بخرم...؟ گزینه های خودم d3100 و d5100 نیکون و 550d کانن هست...

از طرفی چون فعلا شروع کارمه و فکر میکنم ابتدای کار باید بیشتر روی کسب دید در عکاسی کار کنم تا کیفیت خودم نظرم روی d3100 هست یا 550d...

سوال اینه که آیا تفاوتها اونقدر هست که با خرید d3100 متضرر بشم... خودم در نظر دارم 2 3 سالی با d3100 سر کنم و خوب وارد بشم و بعد اگه نیاز بود دوربین بهتری، (بهتر از d5100) بخرم...

آیا فرضیاتم درسته و اگر نه پیشنهاد شما چیه..؟

در ضمن گرچه به عکاسی طبیعت هم علاقه دارم اما بیشتر هدفم عکاسی اجتماعی هست...

تشکر کرده
    12235

نقل قول نوشته اصلی توسط hasanjj نمایش پست ها
    سلام

من تازه میخواهم عکاسی رو شروع کنم... اما میخواهم جدی ادامه بدهم و به چشم تفریح بهش نگاه نمیکنم...

حالا به نظر شما چه دوربین DSLR ی بخرم...؟ گزینه های خودم d3100 و d5100 نیکون و 550d کانن هست...

از طرفی چون فعلا شروع کارمه و فکر میکنم ابتدای کار باید بیشتر روی کسب دید در عکاسی کار کنم تا کیفیت خودم نظرم روی d3100 هست یا 550d...

سوال اینه که آیا تفاوتها اونقدر هست که با خرید d3100 متضرر بشم... خودم در نظر دارم 2 3 سالی با d3100 سر کنم و خوب وارد بشم و بعد اگه نیاز بود دوربین بهتری، (بهتر از d5100) بخرم...

درود

در مورد تردید بین D5100 با لنز 18-55 و D3100 با در ترکیب با لنز بهتری مثل 18-105
    همیشه برتری با دوربینی است که بتوانید لنزی بهتری روی آن استفاده کنید
    برای داشتن خروجی بهتر ، لنز بهتر بسیار بیشتر از بدنه مدل بالاتر ، موثر است
    خرید بدنه ای با امکاناتی جنبی بیشتر خوب است منتها در صورتی که بودجه برای لنز
    بهتر را هم داشته باشید البته اینها در شرایطی کاملا مساوی است.

اگر نه که ممکن است کسی یک استفاده خاصی داشته باشد که اجبارا باید
    آنرا در انتخاب بدنه دخیل کند.

گزینه D90 را هم مد نظر داشته باشید
    که بین تمام بدنه هایی که نام بردید برای
    شما بهتر خواهد بود

موفق باشید

انوش
    beh_b7 و D.Daneshmand تشکر می‌کنند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    451

سلام

خودم در نظر دارم 2 3 سالی با d3100 سر کنم

آیا فرضیاتم درسته ؟
    کاملا حق با شماست. تصمیم درستی گرفته اید که پشیمان نخواهید شد
    آذري

كاربر فعال beh_b7 آواتار ها
    تشکر کرده
    1239

من تازه میخواهم عکاسی رو شروع کنم...
    دوست عزیز شما تفکر خوبی دارید امیدوارم به یک انتخاب خوب برسید
    من هم با انوش عزیز موافقم که هر یدنه ای از هر برندی میخرید جوری برنامه ریزی کنید که لنز خوبی هم در کنارش تهیه کنید
    در برند نیکون 18-105 هم لنز خوبیست هم قیمت مناسبی داره(حدود 400) و تا مدتها کار شما رو راه می اندازه
    اما در برند کانن لنزی که در حدود همین بازه اپتیکی باشه، در همین حدود قیمت و کیفیت بهتری هم داشته باشه نداریم این به اون معنی نیست که کانن در این مورد لنزی نداره بلکه در مقام مقایسه در سطح پایین تری قرار میگیرن
    اما نهایتا انتخاب اب شماست
    Anoosh-Em تشکر می‌کند.
    بهنام خامنه
    Canon 5DSR,6D / EF 50mm f1.4 - EF 85mm f1.8

كاربر بسیار فعال Madjidm آواتار ها
    تشکر کرده
    7162

نقل قول نوشته اصلی توسط Anoosh-Pro نمایش پست ها
    درود

فکر میکنم مفهوم کلام شما این است که در کنون برای ماکرو بر عکس نیکون ! انتخابهای بیشتری هست!

اگر اشتباه تایپی نیست میشه بیشتر توضیح بدین؟!

با سپاس

انوش

انوش خان نگارش من کاملا مستقیم و روشنه
    گزینه تشکر برای عکس خوب است نه عکاس آشنا!
    در باره من،

سلف پرتره ،
    گالری.

تشکر کرده
    12235

نقل قول نوشته اصلی توسط beh_b7 نمایش پست ها
    لنز نیکون 18-105 هم قیمت مناسبی داره(حدود 400)

درود

متاسفانه همین الان که داریم صحبت میکنیم ( پنجشنبه 1 دی ) بخاطر قیمت اخیر دلار قیمت این لنز به 480 هزار تومان رسیده است

خدا لعنت کنه باعث و بانی این گرانی ها رو

نقل قول نوشته اصلی توسط Madjidm نمایش پست ها
    انوش خان نگارش من کاملا مستقیم و روشنه
    و البته نادرست

موفق باشید

انوش
    shahbazi تشکر می‌کند.

كاربر ويژه shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    6919

موضوع همینه من میخوام بین گزینه های مختلف یکی رو انتخاب کنم و چون برای ماکرو میخوام فکر نکنم لنز کیت بتونه دردی دوا بکنه همون 550D فکر کنم کافی باشه فقط بیشتر من درباره لنز میخوام بدونم میخوام به یه محصول برسم
    D5100 هم نمیدونم چطوره چون بیشتر با کنون راحت تر هستم! البتهبسته به کیفیت داره اگه واقعا خروجی بهتری بده که شکی نیست ولی خوب یه جوری باشه بتونم لنز هم تهیه کنم
    بین گزینه های D5100 و 550D من به جرات میتونم بگم که شما هیچگونه فرقی از نظر کیفیت نمیتوانید پیدا کنید چون کیفیت ها اینقدر به هم دیگه نزدیک هست که فقط باید به صورت کاملاً تخصصی آنرا بررسی کرد
    برای عکاسی ماکرو حتماً باید لنز ماکرو داشته باشید که گزینه های خوب آن بالای 600 تومان قیمت دارن هم در کنون هم در نیکون فعلاً بدنه را انتخاب کنید با همان لنز کیت انشاا... بعداً به فکر لنز باشید
    نصیحت برادرانه و دوستان به شما خیلی بین انتخاب D5100 و 550D شک نکنید چون بیهوده خودتان را عذاب میدهید و ممکنه که چند روز دیرتر به لذت عکاسی با هر یک از این دوربین ها برسید
    هر دو عالی هستن و کار شما و خیلی از عکاسانی که بصورت حرفه ای کار میکنند را به خوبی راه میندازن
    D.Daneshmand تشکر می‌کند.

كاربر همراه Amin Naderi آواتار ها
    تشکر کرده
    289

البته d5100 به خاطر داشتن سنسور بهتر یکم انتخاب معقولتری است
    شاید در خروجی خیلی اختلاف نباشد اما در نویز D5100 بهتر از 550d عمل میکند
    D.Daneshmand و shahbazi تشکر می‌کنند.

كاربر فعال
    تشکر کرده
    4244

نقل قول نوشته اصلی توسط Herati نمایش پست ها
    دوست عزیز عکاسی در شب با دوربین های DSLR نیازمند لنزهای با دیاف باز است که پرایم های 50 1.8 و 28 1.8 گزینه های مناسبی (بخصوص قیمت)میباشند
    و اما عکاسی ماکرو باز نیاز به لنزی مجزا دارید و باید یک لنز ماکرو بخرید
    پیشنهاد من این است که ببینید کدام برایتان از دیگر مهم تر است و در قدم اول آن را تهیه کنید
    بطور مثال اگر عکاسی در شب برایتان مهم است یک لنز 50 1.8 به همراه لنز کیت کار راه انداز است و بعدا میتوانید فکری برای عکس های ماکرو هم بکنید(یا به شیوه لنز معکوس و یا لنز ماکرو)
    درود
    ممنون از توضیحات شما بنظرم ماکرو برام خیلی واجب تره یعنی علاقه ام به عکاسی ماکرو هست حالا شب رو میتونم یه کاراییش بکنم ولی ماکرو رو شدید نیاز دارم!
    فقط الان نمیدونم با این خصوصیت ، بنده باید اقدام به خرید دقیقا چه مدلی بکنم؟