صفحه 1038 از 1201 نخستنخست ... 38 538 938 988 1028 1034 1035 1036 1037 1038 1039 1040 1041 1042 1048 1088 1138 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 10,371 تا 10,380 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر بسیار فعال Amin.Zallaghi آواتار ها
    تشکر کرده
    3931

نقل قول نوشته اصلی توسط کوروش نمایش پست ها
    به نظر میاد شما اصلا متوجه نمی‌شید!
    دوست گرامی، شما متاسفانه نه اطلاعات کافی دارید و نه تجربه‌ی عکاسی. نوشته‌های ترول‌گونه‌ی شما هم با راهنمایی‌های غلط و تکرار و اصرار در هر بار و علیرغم تذکرات متعدد، از حوصله‌ دیگر خارج‌است. اگر به همین شیوه ادامه‌دهید با محرومیت کاربری مواجه‌خواهید‌شد.
    پیشنهاد می‌کنم دست از این روش بردارید و سعی‌کنید از دوستان بیاموزید در غیر‌این‌صورت با اصرار بر این‌شیوه دچار محرومیت‌خواهید‌شد.
    اگر هم می‌خواهید بیاموزید صفحات پیشین را بخوانید و از سوال‌ها و بحث‌های تکراری به جد خودداری کنید.

پ.ن: از دوستان هم خواهش می‌کنم این بحث تکراری را ادامه‌ندهند. مطالب در صفحات پیشین گفته‌شده.
    کوروش جان میشه یه اقدام عملی نشون بدید ؟!؟!
    باور کنید من یکی کلافه شدم، یکی میاد یه حرفی میزنه 10 نفر باید بیان دلیل و برهان بیارن تا اون حرف اشتباه رو تکذیب کنن، تازه هنوزم سایه اون حرف اشتباه در ذهن خیلی از کاربران تازه وارد سنگینی میکنه.

باور کنید سر پست های بی پایه و اساس و اشتباه این دوستمون حداقل 5 صفحه این تاپیک بیخود پر شده تا فقط طرز فکر اشتباه و دانش ناقص ایشون از ذهن دوستان سوال کننده پاک بشه.
    nicebluesky، M.Nouri، majidw980 و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    جغرافیای زندگی، دو چیز را تعیین می کند: یکی دین، دیگری سبک عکاسی!
    اینستاگرام

Forum Moderator کوروش آواتار ها
    تشکر کرده
    12880

جناب زلقی گرامی،
    سیاست مدیران سایت در بردباری و تحمل گفتگوها و نظرات است، تا جایی‌که قوانین فروم لطمه نخورد. همین‌طور حمایت از تبادل اطلاعات و گفتگو و نظرات سازنده‌ی دوستان.
    ولی ارایه اطلاعات نادرست که باعث گمراه‌شدن یا ضرر کاربران‌شود توجیه‌پذیر نیست.
    لذا در صورت تکرار روش‌های فوق برخورد‌خواهد‌شد.
    از بردباری دوستان هم سپاسگزارم.
    nicebluesky، M.Nouri، majidw980 و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه Nima Sadigh آواتار ها
    تشکر کرده
    6705

نقل قول نوشته اصلی توسط کوروش نمایش پست ها
    به نظر میاد شما اصلا متوجه نمی‌شید!
    دوست گرامی، شما متاسفانه نه اطلاعات کافی دارید و نه تجربه‌ی عکاسی. نوشته‌های ترول‌گونه‌ی شما هم با راهنمایی‌های غلط و تکرار و اصرار در هر بار و علیرغم تذکرات متعدد، از حوصله‌ دیگر خارج‌است. اگر به همین شیوه ادامه‌دهید با محرومیت کاربری مواجه‌خواهید‌شد.
    پیشنهاد می‌کنم دست از این روش بردارید و سعی‌کنید از دوستان بیاموزید در غیر‌این‌صورت با اصرار بر این‌شیوه دچار محرومیت‌خواهید‌شد.
    اگر هم می‌خواهید بیاموزید صفحات پیشین را بخوانید و از سوال‌ها و بحث‌های تکراری به جد خودداری کنید.

پ.ن: از دوستان هم خواهش می‌کنم این بحث تکراری را ادامه‌ندهند. مطالب در صفحات پیشین گفته‌شده.
    سلام

علي رغم نظرات كمي عجيب ايشون در برخي موارد، من متوجه خطاي ايشون نشدم.
    فقط بهتر بودن فول فريم و توصيه آن؟ و اصرار بر آن؟
    تالار گفتگو هست ديگر. كمي زمان مسئله را حل مي كند.
    SHOK53، obsidiyan و WardeN تشکر می‌کنند.
    "تو قسمتی از جهان نیستی، تو خود جهان هستی"

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    754

نقل قول نوشته اصلی توسط Nima Sadigh نمایش پست ها
    سلام

علي رغم نظرات كمي عجيب ايشون در برخي موارد، من متوجه خطاي ايشون نشدم.
    فقط بهتر بودن فول فريم و توصيه آن؟ و اصرار بر آن؟
    تالار گفتگو هست ديگر. كمي زمان مسئله را حل مي كند.
    اینجا تالار تخصصی است نه چت روم تمام کلمات برای خریداران سند است
    بقول امین سایه سیاهی که اطلاعات غلط ایجاد میکند به این راحتی ها پاک نمیشود

خود من در یک سایت تخصصی مطلبی خواندم نویسنده اشتباه فاهشی داشت و من بر اساس این اطلاعات و اینکه جنس چینی بود و اطلاعات کاملی در موردش وحود نداشت این کالا را خریدم بعد متوجه شدم کاملا اشتباه کرده بودند
    M.Nouri، naghli و S Noora تشکر می‌کنند.

Rax
    Rax آنلاین نیست
    كاربر همراه Rax آواتار ها
    تشکر کرده
    30

نقل قول نوشته اصلی توسط kato نمایش پست ها
    فلسفه تولید بادی با سنسور کوچیک برای کسی هست که پول زیادی نمیخواد خرج کنه در عین حال به شارپنس و کیفیت عکس هم توجه چندانی نداره . عکاسی با کراپ خاله بازی نیست ولی صحبت اینجاست که فول ها بهتر هستند از هر نظر ولی دوستان میان با تاکید میگن که نه اینطور نیست ا
    برادر دیگه یه سری مسائل تقریبا از نظر تاریخی و فنی دلیل و مدرک و سابقه واضح و مشخصی دارند نیازی نیست که براشون دلایل من در اوردی بتراشیم! دلیل وجود سنسور ها و فرمت مختلف پدیده ای هستش به نام اسکلینگ! شاید بخاطر پایین امدن قیمت بدنه های رده بالای دیجیتال این ماجرای اسکلینگ خیلی مهم به نظر نیاد ولی بهرحال زمینه اصلی وجود دوربین های با سایز سنسور کوچیک همینه! شما روی فرمت 4/3 درست ائه که 1/4 فرمت 35 مساحت سنسور دارید ولی در کنارش 4برابر قیمت لنز (بخاطر متریال کمتر) و قیمت پردازشگر و سایز لنز کمتری خواهید داشت! محدودیت های مهمی روی فول فریم وجود داره که فقط با اسکیلینگ قابل رفعه و یا از نظر اقتصادی توجیه چندانی روی فول فریم35 نداره! همین محدودیت ها باعث شده که کنون بدنه های APS-H رو تولید کنه! همین محدودیت ها باعث شده که نیکون D500 رو تولید کنه! همین محدودیت ها بعد از امدن CMOS باعث شده شاتر سینک بدنه ها پایین بیاد و مجبور بشن برای کار های سینک بین کراپ و یا مدیوم فرمت گلوبال شاتر انتخاب انجام بدن!
    اوایل قرن اخیر با وجود چندین و چند بدنه و بک فول فریم و مدیوم فرمت کنون و نیکون به واسطه بدنه های APS-C خودشون سرپا موندن! این خودش تناقض اساسی داره با این حرف که برای عکاس قیمت نباید ملاک باشه!

این تاریخچه ای که عرض میکنم وجود داره کشک نیست! از لارج فرمت یا بدنه های رنج فایندر و فولدینگ 220 و 120 و رسیدن به 127 و 126 و رسیدن به 135 و حتی 110 نشون میده که هر جا بسته به نیاز ها و مسائل روز یه فرمت خودشو تحمیل کرده! از زمان امدن اتوفوکوس هم همه شرکتها تقریبا دنباله رو تحقیقات اجتماعی مینولتا هستند که شیوه فعلی تولید DSLR اعم از کراپ و فول فریم مال این شرکته! شما با نیم خط دلایل 100 من یه فاز که نه میشه ثابتشون کرد نه میشه بهشون ایراد مستقیم گرفت دارید بقیه رو راهنمایی میکنید در حالیکه همه انتظار دارند اینجا محلی برای توضیحات دقیق و از روی تجربه و بدون تعصبات برندی باشه! نه که فقط شما اینکارو کنید! بلعکسشم هست و با فلسفه چون بقیه خریدن حتما خوب بوده دوستان دارند مشاوره خرید میدند!
    کوروش، Amin.Zallaghi، S Noora و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

Forum Moderator کوروش آواتار ها
    تشکر کرده
    12880

دوستان گرامی ، ضمن تشکر لطفا این بحث فول فریم و کراپدار را یا تمام شده تلقی فرمایید یا در تاپیک مورد نظر در مورد آن گفتگو کنید ...
    سپاسگزارم ...

فول فریم : برتري ها و محدوديت ها
    Rax، Nima Sadigh، nicebluesky و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    6

ممنون از راهنماییتون. راستش من دوربینم رو تغییر دادم الا یک دوربین نیکون دارم با لنز 18 - 140 عکساش خوبه. من هدفم عکس پرسنلی و پرتره هست.
    یک سوال دارم هیچ جا کسی جواب نداد: لطفا بفرمایید بهترین حالت گذاشتن سه فلش 160 ژول به همراه چتر و سافت باکس چطوریه؟ یعنی محل قرارگیریشون نسبت به سوژه. لطف میکنید اگر جواب بدهید.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    305

دوستان با هزینه ای حدود 7 ملیون تومان میخوام دوربینم و ارتقا بدم، در حال حاضر D5200 دارم با یه لنز 18-105 و یه 50 ، حالا به نظر شما اساتید یه بدنه D7200 بگیرم با لنز 70-200 تامرون یا یکم بیشتر هزینه کنم D750 با لنز کیتش بگیرم؟؟ عکاسی هم پرتره خیلی میگیرم، به طبیعت علاقه دارم

كاربر فعال S Noora آواتار ها
    تشکر کرده
    1987

نقل قول نوشته اصلی توسط salman1 نمایش پست ها
    دوستان با هزینه ای حدود 7 ملیون تومان میخوام دوربینم و ارتقا بدم، در حال حاضر D5200 دارم با یه لنز 18-105 و یه 50 ، حالا به نظر شما اساتید یه بدنه D7200 بگیرم با لنز 70-200 تامرون یا یکم بیشتر هزینه کنم D750 با لنز کیتش بگیرم؟؟ عکاسی هم پرتره خیلی میگیرم، به طبیعت علاقه دارم
    دوربین و یا لنز شما مشکلی داره که تصمیم به ارتقا گرفتید؟
    siosha تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    754

نقل قول نوشته اصلی توسط salman1 نمایش پست ها
    اول لنز ها را تکمیل کنید
    نقل قول نوشته اصلی توسط nazibazi نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون. راستش من دوربینم رو تغییر دادم الا یک دوربین نیکون دارم با لنز 18 - 140 عکساش خوبه. من هدفم عکس پرسنلی و پرتره هست.
    یک سوال دارم هیچ جا کسی جواب نداد: لطفا بفرمایید بهترین حالت گذاشتن سه فلش 160 ژول به همراه چتر و سافت باکس چطوریه؟ یعنی محل قرارگیریشون نسبت به سوژه. لطف میکنید اگر جواب بدهید.
    جواب نگرفتید چون سوال خوبی نپرسیدید
    البته فکر می کنم قبلا پاسخ دادم در کلاس شرکت کنید مطالعه کنید و یا مربی خصوصی بگیرید بهترین راه اینهاست راهکار معجزه آسایی وجود ندارد
    نور ها را در اختیار دارید در زاویه های متفاوت قرار بدهید نتیجه می گیرید ولی چون چشم شما تربیت نشده هر میزان نگاه می کنید فکر می کنید اشکالی وجود دارد در حقیقت نمی توانید تشخیص بدهید اشکال از کجاست