صفحه 1068 از 1201 نخستنخست ... 68 568 968 1018 1058 1064 1065 1066 1067 1068 1069 1070 1071 1072 1078 1118 1168 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 10,671 تا 10,680 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر همراه Aier آواتار ها
    تشکر کرده
    248

نقل قول نوشته اصلی توسط SHOK53 نمایش پست ها
    با سلام
    البته این فرمایش تا حدی درسته ولی ایشون اگر قرار باشه برای ژانری که معرفی کردند(طبیعت و مستند اجتماعی) لنز فیکس بگیرند یقینا به مشکل بر میخورند چون دستشون برای فاصله کانونی بسته میشه!
    ضمن اینکه عکاسی با همین فیکس 50 دردسرهای خاص خودشو داره از جمله مشکل فکوس بک یا فرونت و نیز نداشتن لرزشگیر.
    نه منظور من از پست اصلا این نبود که ایشون لنز 50 رو برای منظره بگیره !
    هدف این بود که متوجه بشه کیفیت به بادی نیست
    خیلی از مردم اینجوری فکر میکنن و به خاطر این بودجه رو روی بادی حروم میکنن
    مشخصا لنزی مثل 50 میلیمتر که روی سنسور کراپ میشه حدود 85 رو هیچکس برای عکاسی منظره پیشنهاد نمیکنه و معمولا برای پورتره استفاده میشه
    SHOK53 و saber.k تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

سلام دوستان

من تقریبا تازه عکاسی رو شروع کردم، و الان قصد خرید یه دوربین حرفه ای دارم، تو محیط اینترنت انواع مقالات و ریویوها و راهنماهای داخلی و بیشتر خارجی رو دیدم، تا رسیدم به دو گزینه 70D کنون و D7100نیکون که با توجه به ریزتر شدن تو جزئیات این دو و هم تِم عکاسی خودم 7100 رو مناسب دیدم. حالا تو گشت زدنا و پرس و جو کردنام یه دوربین 5dMiii تمیز پیدا کردم(24-105+) حدود 4.5تمن میگه و با شاتر زیر هزار و قسطی هم میده!
    از طرفی من میدونم دوربین رو برای مدت حداقل 6-7 سال خواهم داشت و انتظار دارم در آینده نیازهام رو با پیشرفت خودم در عکاسی همین دوربین برطرف کنه! و تنها لنز بخرم!
    از طرفی با خرید5D باید چند ماه قید برخی لوازم جانبی رو بزنم!
    حالا شما با توجه به تجربتون چه نصیحت و پیشنهادی به من می کنید؟

باتشکر

كاربر فعال خزان آواتار ها
    تشکر کرده
    3572

نقل قول نوشته اصلی توسط farid.khosh نمایش پست ها
    سلام دوستان

من تقریبا تازه عکاسی رو شروع کردم، و الان قصد خرید یه دوربین حرفه ای دارم، تو محیط اینترنت انواع مقالات و ریویوها و راهنماهای داخلی و بیشتر خارجی رو دیدم، تا رسیدم به دو گزینه 70D کنون و D7100نیکون که با توجه به ریزتر شدن تو جزئیات این دو و هم تِم عکاسی خودم 7100 رو مناسب دیدم. حالا تو گشت زدنا و پرس و جو کردنام یه دوربین 5dMiii تمیز پیدا کردم(24-105+) حدود 4.5تمن میگه و با شاتر زیر هزار و قسطی هم میده!
    از طرفی من میدونم دوربین رو برای مدت حداقل 6-7 سال خواهم داشت و انتظار دارم در آینده نیازهام رو با پیشرفت خودم در عکاسی همین دوربین برطرف کنه! و تنها لنز بخرم!
    از طرفی با خرید5D باید چند ماه قید برخی لوازم جانبی رو بزنم!
    حالا شما با توجه به تجربتون چه نصیحت و پیشنهادی به من می کنید؟

باتشکر
    انتخاباتون خیلی مناسب هستن فقط در نظر بگیرید فول فریم هزینه های خودشو داره و لنز ها کمی گرونتر هستن و وزن بیشتری هم دارن
    از همه اینا که بگذریم یا شما اشتباه میکنید یا ایشون قیمت اشتباه دادن یا اصلا مدل این نیست !
    5dمارک2هم با این لنز قیمتش بیشتر از این باید باشه چه برسه با مارک3 با 24-120 و زیر 1000 شات مگر اینکه اون زیر 1000 شات هر تک شات 1 ساعت فیلمبرداری باشه ! حالا قسطی هم که میده اوضا کمی پیچیده تر میشه !
    کوروش تشکر می‌کند.
    نیما هستم گاه آنكه ما را به حقيقت مي رساند خود از آن عاري است .زيرا تنها حقيقت است كه رهايي مي بخشد.( مارگوت بیکل - احمد شاملو )

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط خزان نمایش پست ها
    انتخاباتون خیلی مناسب هستن فقط در نظر بگیرید فول فریم هزینه های خودشو داره و لنز ها کمی گرونتر هستن و وزن بیشتری هم دارن
    از همه اینا که بگذریم یا شما اشتباه میکنید یا ایشون قیمت اشتباه دادن یا اصلا مدل این نیست !
    5dمارک2هم با این لنز قیمتش بیشتر از این باید باشه چه برسه با مارک3 با 24-120 و زیر 1000 شات مگر اینکه اون زیر 1000 شات هر تک شات 1 ساعت فیلمبرداری باشه ! حالا قسطی هم که میده اوضا کمی پیچیده تر میشه !
    ممنون!
    والله انتخاب نهایی من 7100 هستش! ولی این یه مورده شدید وسوسه کنندس! باید دوربین رو چک کنم!
    میشه از هزینه های فول فریم بگین؟

كاربر فعال خزان آواتار ها
    تشکر کرده
    3572

ممنون!
    والله انتخاب نهایی من 7100 هستش! ولی این یه مورده شدید وسوسه کنندس! باید دوربین رو چک کنم!
    دقیقا وسوسه کننده است ولی به شدت هم مشکوک! حتما چک کنید و اگه تجربه خودتون کافی نیست از یه با تجربه کمک بگیرید مخصوصا برای این بدنه
    ببینید فول فریم رده میانه نیست رده حرفه ای به حساب میاد و تو رده حرفه ای باید هزینه هم در حد حرفه ای انجام بشه
    از کارت حافظه گرفته تا لنز و فیلتر و سه پایه
    برای مثال چون فول فریم ها وزن بالایی دارن و لنز ها هم سنگین وزن هستن نمیشه سه پایه معمولی استفاده کرد شما برای 7100 میتونید حتی با 300 تومن سه پایه مناسب بگیرید ولی برای 5دی به زیر 500 نمیشه فکر کرد
    یا تو لنز شما 11-16 توکینا رو که یه اولترا واید تو فرمت دی ایکس به حساب میاد با 2 تومن میتونید بگیرید ولی معادل فول فریم این لنز که تقریبا میشه 16-35 قیمتی معادل 4 تومن داره
    این تاپیک رو مطالعه کنید یقینا به نتیجه میرسید
    فول فریم : برتري ها و محدوديت ها
    نیما هستم گاه آنكه ما را به حقيقت مي رساند خود از آن عاري است .زيرا تنها حقيقت است كه رهايي مي بخشد.( مارگوت بیکل - احمد شاملو )

كاربر بسیار فعال Amin.Zallaghi آواتار ها
    تشکر کرده
    3931

ممنون!
    درود
    اگر آگهی مذکور رو در آن سایت معروف فروش دست دوم دیدید، لازمه بدونید اون آگهی کلاهبرداریه.
    M.Nouri و farid.khosh تشکر می‌کنند.
    جغرافیای زندگی، دو چیز را تعیین می کند: یکی دین، دیگری سبک عکاسی!
    اینستاگرام

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط خزان نمایش پست ها
    دقیقا وسوسه کننده است ولی به شدت هم مشکوک! حتما چک کنید و اگه تجربه خودتون کافی نیست از یه با تجربه کمک بگیرید مخصوصا برای این بدنه
    ببینید فول فریم رده میانه نیست رده حرفه ای به حساب میاد و تو رده حرفه ای باید هزینه هم در حد حرفه ای انجام بشه
    از کارت حافظه گرفته تا لنز و فیلتر و سه پایه
    برای مثال چون فول فریم ها وزن بالایی دارن و لنز ها هم سنگین وزن هستن نمیشه سه پایه معمولی استفاده کرد شما برای 7100 میتونید حتی با 300 تومن سه پایه مناسب بگیرید ولی برای 5دی به زیر 500 نمیشه فکر کرد
    یا تو لنز شما 11-16 توکینا رو که یه اولترا واید تو فرمت دی ایکس به حساب میاد با 2 تومن میتونید بگیرید ولی معادل فول فریم این لنز که تقریبا میشه 16-35 قیمتی معادل 4 تومن داره
    این تاپیک رو مطالعه کنید یقینا به نتیجه میرسید
    فول فریم : برتري ها و محدوديت ها
    بسیار ممنون! حتما چک میکنم!

كاربر همراه Amirhoseingh آواتار ها
    تشکر کرده
    268

نقل قول نوشته اصلی توسط Amin.Zallaghi نمایش پست ها
    درود
    اگر آگهی مذکور رو در آن سایت معروف فروش دست دوم دیدید، لازمه بدونید اون آگهی کلاهبرداریه.
    شايد مارك ٢ هست
    farid.khosh تشکر می‌کند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    85

دوستان به نظرتون 5d mark iii هنوز ارزش خرید رو داره
    منظورم اینه که با قیمت فعلی و معرفی شدن mark iv

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام به همه دوستان
    من می خوام دوربین بخرم و بین دو مورد شک دارم D3300 با لنز 18-140 یا D5300 با لنز 18-55
    کاربرد هم بیشتر عکاسی کنظره و آسمان شب هست و از تفاوت های 5300 و 3300 کاملا اطلاع دارم از (برکتینگ ،وای فای، تایم لپس داخلی، مانیتور و ....)
    الان دوربین سوپرزوم 50 برابر دارم که می خوام بفروشمش ولی زوم خیلی وقتا به من کمک کرد برای گرفتن عکس ولی ویژگی های 5300 هم ارزش دارن مخصوصا تایم لپس که خیلی بهش علاقه دارم

برای فروش دوربین هم راهنمایی کنید بهترین راه چیه