صفحه 1097 از 1201 نخستنخست ... 97 597 997 1047 1087 1093 1094 1095 1096 1097 1098 1099 1100 1101 1107 1147 1197 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 10,961 تا 10,970 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر جديد
    تشکر کرده
    5

با سلام و درود گرم به همه دوستان

دوستان دوربین پیشین من Canon Sx20Is بوده که خیلی وقته دارمش. الان میخوام دوربین جدیدی را تهیه کنم . بودجه ام 2 میلیون تومان هست و نمیخوام دیگه بیشتر از این بشه.
    تو ذهن خودم Nikon D5300 بود، ولی حس خوبی به 55-18 که روش هست ندارم . نظرم این بود که بدنه خالی رو بگیرم، اما روی لنز نظر شما برام مهم هست چرا که حرفه ای فعالیت خاصی مثل پرتره و یا عکاسی طبیعت نمیکنم و فقط میخوام لنز یه رنج داینامیکی خوبی رو ارائه بده که برای استفاده تقریبا عمومی تو همه موارد اذیت نکنه .

• حالا سوالم اینه با توجه به بودجه ام ، دوباره به فکر پول باشم تا یه 105-18 بخرم یا نه پیشنهاد دیگه ای هست ؟

• درباره برند بادی هم اگر موردی بهتر با شرایط بهتر در نظر دارید، لزومی نداره حتما نیکون بخرم ، دوست دارم پیشنهاداتتان را بشنوم .

متشکرم
    Kavian تشکر می‌کند.

Rax
    Rax آنلاین نیست
    كاربر همراه Rax آواتار ها
    تشکر کرده
    30

نقل قول نوشته اصلی توسط kato نمایش پست ها
    عزیز جان طرف میلیاردره اصلا براش مهم نیست عکاسی هم بلد نیست فقط گفته واسه شروع کار 10 تومن هزینه میکنم اگر خوشم اومد علاقه پیدا کردم و وقتشو داشتم به متعلقات دیگه میپردازم اگرم نه که هیچ دوربین میره گوشه ی اتاق و چون دوست بسیار صمیمی بنده هست ممکنه همه اینا رو به قیمت یک پنجم بده به خود من
    میدونم ولی به نظر خودت این عذر بدتر از گناه نیست؟ شما نباید به طرف القا کنی هر کی دوربین و لنز گرون بخره عکس بهتری هم میندازه! فرضا که اصلا داد به شما و خریدین خودتون نمیخواید اخرش استفاده کنید؟ بحث لنز هم بکنار 10 میلیون بودجه به نظر من 2میلیون تومان باید خرج وسایل جانبی بشه!
    obsidiyan و kato تشکر می‌کنند.

كاربر همراه kato آواتار ها
    تشکر کرده
    325

نقل قول نوشته اصلی توسط Rax نمایش پست ها
    میدونم ولی به نظر خودت این عذر بدتر از گناه نیست؟ شما نباید به طرف القا کنی هر کی دوربین و لنز گرون بخره عکس بهتری هم میندازه! فرضا که اصلا داد به شما و خریدین خودتون نمیخواید اخرش استفاده کنید؟ بحث لنز هم بکنار 10 میلیون بودجه به نظر من 2میلیون تومان باید خرج وسایل جانبی بشه!
    ادمای پولدار رو قانع کردن برای خرید جنس ارزون کار ساده ای نیست . خودش هم میدونه که شاید نتونه عکس خوب بگیره به هر حال این مدل ادما همیشه دنبال پز دادن هستن دیگه . همه چی داره تو زندگیش حالا به فکرش رسیده دوربین حرفه ای کت و کلفت هم بدک نیست

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    72

به نظر من کانن 700D بگیر با لنز 18_135 stm . لنزش که به نظر من تقریبا تمام نیازهای یه عکاس آماتور رو جواب میده. البته نباید در بند برند دوربین بود

كاربر ويژه kiavash آواتار ها
    تشکر کرده
    8926

نقل قول نوشته اصلی توسط kato نمایش پست ها
    ادمای پولدار رو قانع کردن برای خرید جنس ارزون کار ساده ای نیست . خودش هم میدونه که شاید نتونه عکس خوب بگیره به هر حال این مدل ادما همیشه دنبال پز دادن هستن دیگه . همه چی داره تو زندگیش حالا به فکرش رسیده دوربین حرفه ای کت و کلفت هم بدک نیست
    اگه میلیاردر هم باشه ,وقتی انتخاب اشتباه کنه ویه دوربین کت وکلفت بندازه گردن وگردنش بعده نیم ساعت تو خیابون بشکنه!,تا قیومت دنبال عکاسی نمیره دیگه و بهترین دوربینش میشه موبایلش.از 610تا810 خیلی فرق هست . وقتی بیش ازیه ربع دستش گرفت متوجه میشه خیلی فرق هست. گاهی بزرگترشدنه بدنه به تنهایی نیاز میشه ولزوما دلیلی برای بهتربودن عکسهای810 نیست. مثال اینکه حتی کارگردانهایی هستند که اندازه دوربین براشون مهمه,چه برای القای مهم بودن کار به بازیگر وچه برعکس برای ارامش بازیگر مثلا در یک کار مستند!
    M.Nouri و Aier تشکر می‌کنند.

كاربر همراه Aier آواتار ها
    تشکر کرده
    248

نقل قول نوشته اصلی توسط mmbt نمایش پست ها

دوستان دوربین پیشین من Canon Sx20Is بوده که خیلی وقته دارمش. الان میخوام دوربین جدیدی را تهیه کنم . بودجه ام 2 میلیون تومان هست و نمیخوام دیگه بیشتر از این بشه.
    تو ذهن خودم Nikon D5300 بود، ولی حس خوبی به 55-18 که روش هست ندارم . نظرم این بود که بدنه خالی رو بگیرم، اما روی لنز نظر شما برام مهم هست چرا که حرفه ای فعالیت خاصی مثل پرتره و یا عکاسی طبیعت نمیکنم و فقط میخوام لنز یه رنج داینامیکی خوبی رو ارائه بده که برای استفاده تقریبا عمومی تو همه موارد اذیت نکنه .

• حالا سوالم اینه با توجه به بودجه ام ، دوباره به فکر پول باشم تا یه 105-18 بخرم یا نه پیشنهاد دیگه ای هست ؟

• درباره برند بادی هم اگر موردی بهتر با شرایط بهتر در نظر دارید، لزومی نداره حتما نیکون بخرم ، دوست دارم پیشنهاداتتان را بشنوم .

متشکرم
    سلام دوست من، d5300 با دو نوع کیت 18-55 در بازار موجوده یکی AF-P و یکی AF-S
    مدل AF-P رو بنده از نظر شارپنس و عملکرد در این موضوع مقایسه کردم و میبینید که این لنز فوق العاده است.
    حالا ازین هم گذشته، اگه شما d5300 رو با لنز کیت خریداری کنید براتون فقط 200 تومن درمیاد! به نظر شما لنزی هم 18mm هم 24mm هم 35mm و هم 55mm رو در اختیار شما میذاره 200 هزار تومن ارزش خرید نداره!؟ این میزان هزینه کمتر از قیمت یک فیلتر هست!
    نمونه عکس منظره که بنده با این لنز گرفتم روی فوکال 18

نمونه عکس روی فوکال 35mm

نمونه عکس روی فوکال 55mm

پیشنهاد من اینه که D5300 رو به همراه کیت لنز 18-55 AF-P و تا مدت زیادی براتون کفایت میکنه تا به یک سبک عکاسی خاص علاقه مند شده و لنز تخصصی اون سبک رو خریداری بکنید.
    اگه شما لنزی بخواهید که به شما شارپنس و شفافیتی بیشتر از کیت afp ارائه بده باید دست کم 1.5 میلیون تومان فقط برای لنز هزینه کنید.
    ویرایش توسط Aier : Tuesday 3 January 2017 در ساعت 13:03
    Kavian، M.Nouri، obsidiyan و 6 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه Kavian آواتار ها
    تشکر کرده
    80

نقل قول نوشته اصلی توسط Aier نمایش پست ها
    سلام دوست من، d5300 با دو نوع کیت 18-55 در بازار موجوده یکی AF-P و یکی AF-S
    اگه شما لنزی بخواهید که به شما شارپنس و شفافیتی بیشتر از کیت afp ارائه بده باید دست کم 1.5 میلیون تومان فقط برای لنز هزینه کنید.

با سپاس
    عكس دوم، اديت شده هست يا خروجي مستقيم خود دوربينه؟
    D7200

كاربر فعال MahBaz آواتار ها
    تشکر کرده
    2159

نقل قول نوشته اصلی توسط mmbt نمایش پست ها

متشکرم
    نظر منم روی 5300 با 18-55 afp هست
    مهدی

كاربر آشنا pouria7777 آواتار ها
    تشکر کرده
    33

دوستان یه راهنمایی میکنید که بین 1300d نو و 600d کارکرده کدوم انتخاب مناسب تریه؟ تفاوت هاشون خیلی زیاده؟ من با 600 کار کردم و میخوام بدونم کیفیت عکس های 1300 روی هم رفته در حد 600d هست یا نه؟ ال سی دی چرخانش هم برام مهم نیست. در اخر هم تا قیمت 1 و 300 تومن اگه گزینه بهتری میشناسید لطفا پیشنهاد بدید. (حتما کانن باشه چون چند تا از لنز هاش رو دارم )

كاربر همراه AMinAM آواتار ها
    تشکر کرده
    335

نقل قول نوشته اصلی توسط pouria7777 نمایش پست ها
    دوستان یه راهنمایی میکنید که بین 1300d نو و 600d کارکرده کدوم انتخاب مناسب تریه؟ تفاوت هاشون خیلی زیاده؟ من با 600 کار کردم و میخوام بدونم کیفیت عکس های 1300 روی هم رفته در حد 600d هست یا نه؟ ال سی دی چرخانش هم برام مهم نیست. در اخر هم تا قیمت 1 و 300 تومن اگه گزینه بهتری میشناسید لطفا پیشنهاد بدید. (حتما کانن باشه چون چند تا از لنز هاش رو دارم )
    با سلام.
    شاید خروجی 1300 از 600 بهتر باشه به دلیل جدیدتر بودنش اما کلاس بدنه ها خیلی زیاده.دوربین های 4رقمی خیلی سریع به نوعی دل ادم رو میزنند و مجبور به تعویضش خواهید بود.اما درباره 3رقمی ها این اتفاق به این سرعت نمیوفته و چند سال میتونید به خوبی باهاش کار کنید.
    مژده ای دل که مسیحا نفسی می آید..............که ز انفاس خوشش بوی کسی می آید
    از غم هجر مکــن ناله و فریــاد که دوش..............زده ام فــــالی و فریادرســــــی مـی آید