صفحه 373 از 735 نخستنخست ... 273 323 363 369 370 371 372 373 374 375 376 377 383 423 473 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 3,721 تا 3,730 , از مجموع 7347
Like Tree10536تشکر

موضوع: سوالات عمومي عكاسي

كاربر همراه ALI.Barutkub آواتار ها
    تشکر کرده
    1156

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad.baroji نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    ممنون از اینکه ب نوشته ام دقت کردین و از دیگر دوستان هم میخوام پستمو بخونن و راهنماییم کنن.
    من علاقم ب عکاسی خیلی زیاده و از طرفی دارم پول تهیه میکنم این دوربینی ک اسمشو بردم بخرم
    نصفشو تا الان تهیه کردم.
    اما چون تا حالا با دوربین حرفه ای کار نکردم میترسم تنظیمات گسترده و زیادش منو سردرگم کنه
    همونطور ک گفتم میدونم دیاف و شاتر و ایزو و نور و فوکوس و کلی دنگ فنگ دگ چیه و تا حدودی تنظیماتش هم بلدم
    اما چیزای جزئی ای دوربینا دارن ک من تا حالا ندیدم و اطلاعاتی نسبت بهشون ندارم
    ب اینا شک دارم

بقیه دوستان هم پست قبلیمو بخونن و لطف کنن راهنمایی کنن
    اگر علاقمند هستید، با مطالعه و تجربه یاد خواهید گرفت. بعد از یادگیری اصولی و اولیه هم باز به نسبت علاقه و پشتکاری که دارید، پیشرفت خواهید کرد.
    ... به همین سادگی ...
    Ali M.Rezaei تشکر می‌کند.

كاربر فعال mohammad.baruji آواتار ها
    تشکر کرده
    2206

نقل قول نوشته اصلی توسط amir.komeily نمایش پست ها
    سلام. من هم دقیقا شرایط شما رو دارم. فقط با توجه به راهنمایی های دوستان نظرم اینه که شما حتما یک سر نمایندگی های کانون و نیکون برو اونجا با دوربین ها کار کن به دو دلیل. هم مطمئن میشی از پس این دوربین ها بر میای و هم اینکه فقط گزینه دی 5100 رو نداشته باشی چون احتمال داره کنون تو دستت بهتر بشینه. یکی از اساتید لطف داشتن به من گفتن هر دو برند الان عالین ولی قبل خرید حتما از هر یکی تست کار داشته باش که بدونی کدوم رو دستت راحت تر میشینه.
    بازم از اساتید و دوستان بزرگوار میخوام تجاربشون در اختیارمون بذارن. منم تازه کارم و این نظراتم بر اساس راهنمایی یکی از اساتید این فروم بود.
    یا حق
    سلام دوست عزیز
    ممنون از راهنماییتون
    راجب نظرتون بگم ب اینا هم قبلا فکر کردم اما مهم برتری فنی دوربین هستش که اگ بخوای جزء ب جزء مقایسه کنی نیکون5100برتر از 600دی کنون هستش.
    از طرفی اینطور ک همه ی عکاسای با تجربه میگن اینه ک نیکون تو لندسکاپ ک عمده ی کار منه برتر از کنون هستش.
    پس با این شرایط میشه گفتش انتخاب من مشکلی نداره
    از طرف دگ یکی از دوستام ک توی شهر عکاسی داره دی90داره و من دوسه باری باهاش ور رفتم و اونطور هم نیستم ک اصلا دوربین حرفه ای ندیده باشم . از طرف دگ دیروز ک رفتم یه چرخی تو بازار زدم رفتم یکی از عکاسیای معروف شهرمون ک اونجا همین دوربین دی5000رو داشتش و من روشنش کردن و یه دید ب منو و تنظیماتش زدم اما چون با یارو زیاد راحت نبودم زیاد با دوربین ور نرفتم ببینم چجوریه.
    تو انتخابم شک ندارم فقط خواستم یه سری راهنماییم کنن ک آیا کارم درسته یا ن و همه هم میگن خوبه(هم تو فروم و هم تو آشناها و عکاسای شهرمون)
    حالا منتظر نظر اساتید دگ هم هستم
    هنوز یکی دوماهی فاصله دارم با خرید دوربین مورد نظرم

كاربر فعال mohammad.baruji آواتار ها
    تشکر کرده
    2206

نقل قول نوشته اصلی توسط ALI.Barutkub نمایش پست ها
    اگر علاقمند هستید، با مطالعه و تجربه یاد خواهید گرفت. بعد از یادگیری اصولی و اولیه هم باز به نسبت علاقه و پشتکاری که دارید، پیشرفت خواهید کرد.
    ... به همین سادگی ...
    سلام دوست گرامی
    آره
    امروز ک با خودم فکر میکردم دیدم نباید ترس داشته باشم
    این همه ای ک الان عکاسن از وقتی دنیا اومدن ک عکاسی ب دنیا نیومدن و یا دوربین حرفه ای از بدو تولد دستشون نبود ک
    بود؟
    همشون گاماس گاماس پیشرفت کردن و یه روزی دقیقا جای من بودن.
    نمونش همین دوستم ک جدیدا عکاسی زده اول تو عکاسی کار میکرد و خودش یه دوذربین کامپکت داشت ولی الان دوتا دوربین حرفه ای و یه آتلیه تو شهر داره.
    منم با پشتکار میتونم پیشرفت کنم.
    Ali M.Rezaei و amir.komeily تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال amir.komeily آواتار ها
    تشکر کرده
    12403

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad.baroji نمایش پست ها
    سلام دوست گرامی
    آره
    امروز ک با خودم فکر میکردم دیدم نباید ترس داشته باشم
    این همه ای ک الان عکاسن از وقتی دنیا اومدن ک عکاسی ب دنیا نیومدن و یا دوربین حرفه ای از بدو تولد دستشون نبود ک
    بود؟
    همشون گاماس گاماس پیشرفت کردن و یه روزی دقیقا جای من بودن.
    نمونش همین دوستم ک جدیدا عکاسی زده اول تو عکاسی کار میکرد و خودش یه دوذربین کامپکت داشت ولی الان دوتا دوربین حرفه ای و یه آتلیه تو شهر داره.
    منم با پشتکار میتونم پیشرفت کنم.
    100 درصد و بی صبرانه منتظریم تا دو ماه آینده به امید خدا دوربین بخری و بترکونی انشالله

كاربر جديد
    تشکر کرده
    699

سلام ، من دوربینم canon sx40 هستش ، عکس میگیرم گوشه های عکسم سیاه میشه،رو حالت اتو هم عکس گرفتم همینجوری شد میدونین مشکلش چیه ؟ ممنون میشم راهنمایی کنین اینم یه عکسی که گوشه هاش سیاه شده ملاحظه بفرمایید:

IMG_0509.JPG

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط Melika64 نمایش پست ها
    سلام ، من دوربینم canon sx40 هستش ، عکس میگیرم گوشه های عکسم سیاه میشه،رو حالت اتو هم عکس گرفتم همینجوری شد میدونین مشکلش چیه ؟ ممنون میشم راهنمایی کنین اینم یه عکسی که گوشه هاش سیاه شده ملاحظه بفرمایید:

IMG_0509.JPG
    از هود یا فیلتر UV استفاده می کنید؟ اگر بله، آنها را باز کنید و امتحان کنید.
    Melika64 تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    699

بله از فیلتر uv استفاده میکنم،باشه ممنون بازش میکنم و دوباره امتحان میکنم،اگه از فیلتر باشه باید چیکار کنم که این اتفاق نیفته ؟

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط Melika64 نمایش پست ها
    بله از فیلتر uv استفاده میکنم،باشه ممنون بازش میکنم و دوباره امتحان میکنم،اگه از فیلتر باشه باید چیکار کنم که این اتفاق نیفته ؟
    اگر از فیلتر باشد احتمالاً قاب فیلتر ضحامت زیادی دارد. از فیلتر UV ظریف تری استفاده کنید.
    AlirezaAkhlaghi تشکر می‌کند.

كاربر فعال Ali M.Rezaei آواتار ها
    تشکر کرده
    1254

با سلام
    مي خواستم بدونم "فون" چيست؟
    مرسي

كاربر همراه
    تشکر کرده
    1968

نقل قول نوشته اصلی توسط ali6262 نمایش پست ها
    با سلام
    مي خواستم بدونم "فون" چيست؟
    مرسي
    همون بک گراندهایی هستند که توی استادیو مورد استفاده قرار میگیرن و به رنگها و طرح های مختلف موجودن
    Ali M.Rezaei تشکر می‌کند.