صفحه 228 از 1201 نخستنخست ... 128 178 218 224 225 226 227 228 229 230 231 232 238 278 328 728 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 2,271 تا 2,280 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر همراه Ali Saeedi آواتار ها
    تشکر کرده
    1566

نقل قول نوشته اصلی توسط rshamy3 نمایش پست ها
    ممنون خیلی راهنمایی خوبی کردید
    همینو میخواستم بدونم که بدون عوض کردن لنز میتونم با 18-55 کاری که میخوام رو انجام بدم یا نه که مثل اینکه 1کم جالب در نمیاد
    الان این مشکل با خریدن hs20 از بین میره(منظور اعواج زننده ای که میفرمایید) و میتونم عکس پرتره بهتری از چهره بگیرم(بدون توجه به کیفیت البته)؟
    بله دوست من
    شما با hs20 می تونید انواع پرتره رو امتحان کنید
    اما این رو هم در نظر بگیرید که از این دوربین توی نور ضعیف نباید انتظار معجزه داشته باشید
    البته این چیزی از ارزش های این دوربین کم نمیکنه
    rshamy3 تشکر می‌کند.

كاربر فعال bahri-d آواتار ها
    تشکر کرده
    263

لنز 18-55 روی دوربین SLR درسته پایینترین کیفیت رو نسبت به لنزهای دیگه داره ولی بازم نمیتونین با دوربینهای پایینتر مقایسه کنید اونم hs20 , حالا اگر G12 بود میشد یه چیزی .
    Ali Saeedi و rshamy3 تشکر می‌کنند.

كاربر جديد rshamy3 آواتار ها
    تشکر کرده
    31

خوب من که دوست دارم dslr بگیرم و مطمئنم کیفیتش خیلی بهتره منتها برای منی که فعلا قصد خرید لنز ندارم و از لنز خودش استفاده میکنم میخوام ببینم hs20با اون لنز 24-700 بهتره یا dslr 18-55 که میفرمایید اعواج میده و جالب نمیشه
    من قصد مقایسه ندارم فقط میخوام ببینم تو عکس پرتره با کدوم نتیجه بهتری میگیرم و کدوم برای من مناسب تر هستش

تشکر کرده
    1566

خوب من که دوست دارم dslr بگیرم و مطمئنم کیفیتش خیلی بهتره منتها برای منی که فعلا قصد خرید لنز ندارم و از لنز خودش استفاده میکنم میخوام ببینم hs20با اون لنز 24-700 بهتره یا dslr 18-55 که میفرمایید اعواج میده و جالب نمیشه
    من قصد مقایسه ندارم فقط میخوام ببینم تو عکس پرتره با کدوم نتیجه بهتری میگیرم و کدوم برای من مناسب تر هستش
    شما سقف بودجه ای رو که می خوای هزینه کنی بگو تا با توجه به بودجه بشه دقیق تر راهنمایی کرد
    mrif100 و rshamy3 تشکر می‌کنند.

كاربر فعال ahmad.abaee آواتار ها
    تشکر کرده
    3154

بهرحال کلی تفاوت وجود داره که قیاس این دو با هم رو نامعقول میکنه

میتونید با یه DSLR Like شروع کنید و انشالله وقتی هم دستتون راه افتاد هم باز شد در وادی SLR وارد بشید
    هرچند بشخصه ترجیح میدم اگر قراره با SLR عکاسی کنم،از اول با SLR شروع کنم...

كاربر جديد rshamy3 آواتار ها
    تشکر کرده
    31

آخه دوستان من علاقم تو مسائل دیگه هستش و فقط دنبال 1دوربین خوب میگردم که الان کارمو راه بندازه
    من به 1سری عکس با کیفیت پرتره نیاز دارم همینطور میخوام از این قابلبت که پشت مات میشه استفاده کنم raw هم برام مهمه ظاهر بزرگ دوربینم جالبه اما نه خیلی
    من برای بودجه فکر کنم تا 750 700- خوبه

تشکر کرده
    1566

آخه دوستان من علاقم تو مسائل دیگه هستش و فقط دنبال 1دوربین خوب میگردم که الان کارمو راه بندازه
    من به 1سری عکس با کیفیت پرتره نیاز دارم همینطور میخوام از این قابلبت که پشت مات میشه استفاده کنم raw هم برام مهمه ظاهر بزرگ دوربینم جالبه اما نه خیلی
    من برای بودجه فکر کنم تا 750 700- خوبه
    پیشنهاد اول من یه دوربین دست دوم نیکون با یه لنز 18-105
    پیشنهاد دوم یه G12
    پیشنهاد سوم هم HS20
    یکم بین این ها تحقیق کنی به نتیجه مطلوب می رسی
    FarzadKB تشکر می‌کند.

كاربر ويژه lamagra آواتار ها
    تشکر کرده
    12097

ممنون خیلی راهنمایی خوبی کردید
    همینو میخواستم بدونم که بدون عوض کردن لنز میتونم با 18-55 کاری که میخوام رو انجام بدم یا نه که مثل اینکه 1کم جالب در نمیاد
    الان این مشکل با خریدن hs20 از بین میره(منظور اعواج زننده ای که میفرمایید) و میتونم عکس پرتره بهتری از چهره بگیرم(بدون توجه به کیفیت البته)؟
    ببینید مسلما دوربینی مثل اچ اس20 امکانات خیلی زیادی رو در اختیارتون قرار میده ولی از لحاظ کیفیت همیشه این رو در نظر داشت باشید که ضعیفترین(یا بهتره بگیم ارزانترین) اس ال آر هم کیفیتی خیلی بهتر از بهترین(یا گرانترین)کامپکت یا اس ال آر لایک داره.55 بر روی دوربین کراپدار معادل 88 هست که نیم تنه های خوبی میشه با اون گرفت.اون اعوجاج رو هم با نرم افزار و در نهایت کراپ کردن تا حد قابل قبولی میشه از بین برد.اگر حوصله حمل دوربین بزرگ بعدها تعویض لنز و درنهایت علاقه جدی که منجر به خرید تجهیزات در آینده میشه قطعا اس ال آر.ولی اگر عکاسی یک تفریح جدی هست و فقط قصدتون ثبت خاطرات و مراسم دورهمی هست اس ال آر لایک بهتره .خصوصا اینکه به نظر نمیاد استفاده ای بیشتر از انتشار عکس روی وب داشته باشید.همون دایی بنده که ذکر خیرش بود هم همچین استفاده ای داره و اکثرا روی همون ف ب عکسهاش رو منتشر میکنه کلی هم طرفدار داره کارهاش...البته ایشون هم بعد از 1سال عکاسی اس ایکس 130 قصد خرید 600 دی داره.این مورد رو مد نظر داشته باشید در شناخت دقیق علایقتون همراه با آینده نگری.
    mrif100 و rshamy3 تشکر می‌کنند.
    Canon Eos M+11-22+18-55+22mmf/2+90EX
    عقیل احمدی

كاربر فعال Herati آواتار ها
    تشکر کرده
    1581

این مات کردن پشت سوژه رو خیلی راحت میتونی تو فوتوشاپ به بهتر از اون چیزی که دوربین بهت میده برسی
    منظورم بوکه با دیاف باز نیست منظورم افکت های خوده دوربینه
    دوست عزیز تفاوت فاحشی بین آن چیزی که شما با فوتو شاپ درست کنید وجود دارد تا آنچه با یک لنز با دیاف باز (اگر تله فوتو باشد که دیگر حرفی برای گفتن نماند)بگیرید
    به نظر من دوست عزیزمون دوربین اس ال آر با لنز کیت بگیرند و در کنارش یک لنز پرایم 50 1.8 با ارزش بگیرند که هم عکس های ایندور بگیرند و هم با عمق میدانش بازی کنند

كاربر فعال ahmad.abaee آواتار ها
    تشکر کرده
    3154

نقل قول نوشته اصلی توسط Herat-picture نمایش پست ها
    دوست عزیز تفاوت فاحشی بین آن چیزی که شما با فوتو شاپ درست کنید وجود دارد تا آنچه با یک لنز با دیاف باز (اگر تله فوتو باشد که دیگر حرفی برای گفتن نماند)بگیرید
    به نظر من دوست عزیزمون دوربین اس ال آر با لنز کیت بگیرند و در کنارش یک لنز پرایم 50 1.8 با ارزش بگیرند که هم عکس های ایندور بگیرند و هم با عمق میدانش بازی کنند
    دوست عزیز
    این دوستمون با بودجه 750 تومنی نمیتونن دوربین SLR ی بخرن که دارای موتور فوکوس باشه و لنز پرایم با ارزشی که مثال زدید باید به صورت منوال فوکوس مورد استفاده قرار بگیره که شاید برای یک تازه وارد به دنیای SLRها خیلی آسان یا خوشایند نباشه