صفحه 4 از 18 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 14 ... آخرینآخرین
نمایش موضوعات : شماره 91 تا 120 ، از مجموع ‍516 موضوع

انجمن: کدامیک بهتر است ؟

مقایسه دوربین ها با یکدیگر

  1. Canon SX30 . Canon G12 . Fuji HS20

    Started by redcrystalline‏, Wednesday 27 April 2011 19:12
    4 صفحه ها
    1 2 3 ... 4
    • پاسخ ها: 31
    • نمایش ها: 9,588
    Monday 26 December 2011, 21:09 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 1,983
    Saturday 24 December 2011, 22:33 برو به آخرین پست
  2. انتخاب بین 50D و D90

    Started by alireza_P‏, Monday 12 January 2009 19:41
    16 صفحه ها
    1 2 3 ... 16
    • پاسخ ها: 151
    • نمایش ها: 34,915
    Monday 19 December 2011, 23:37 برو به آخرین پست
  3. Lightbulb Nikon Coolpix L120 یا Canon PowerShot SX20 IS

    Started by navidfe‏, Wednesday 14 December 2011 17:53
    3 صفحه ها
    1 2 3
    • پاسخ ها: 22
    • نمایش ها: 3,151
    Sunday 18 December 2011, 23:43 برو به آخرین پست
  4. Smile Sony NEX 3 یا Canon 550D یا Nikon D5100

    Started by desert_prince29‏, Sunday 27 November 2011 19:22
    • پاسخ ها: 5
    • نمایش ها: 1,608
    Monday 28 November 2011, 10:00 برو به آخرین پست
  5. canon g12 or nikon p7000...؟

    Started by as_6872‏, Friday 25 November 2011 11:50
    2 صفحه ها
    1 2
    • پاسخ ها: 17
    • نمایش ها: 2,698
    Friday 25 November 2011, 22:28 برو به آخرین پست
  6. Question canon G12 یا sony nex5

    Started by t_ebrahimibasab‏, Wednesday 7 September 2011 22:20
    • پاسخ ها: 7
    • نمایش ها: 2,118
    Monday 21 November 2011, 13:57 برو به آخرین پست
  7. Post Canon 5d mark II or Nikon D700?

    Started by amir.r‏, Wednesday 2 November 2011 23:31
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 1,318
    Thursday 3 November 2011, 00:39 برو به آخرین پست
  8. Sony HX7V/ vs Canon sx 230 hs

    Started by korosh1‏, Monday 17 October 2011 22:40
    • پاسخ ها: 5
    • نمایش ها: 1,188
    Tuesday 18 October 2011, 14:43 برو به آخرین پست
  9. تعويض 24-105 با 70-200

    Started by Javid‏, Sunday 16 October 2011 12:05
    2 صفحه ها
    1 2
    • پاسخ ها: 17
    • نمایش ها: 2,509
    Monday 17 October 2011, 11:19 برو به آخرین پست
  10. Smile Canon IXUS 300 HS یا Canon IXUS 115 HS

    Started by ramink2‏, Friday 30 September 2011 12:00
    • پاسخ ها: 3
    • نمایش ها: 1,307
    Friday 30 September 2011, 19:45 برو به آخرین پست
  11. TOKINA 11-16 یا NIKON 12-24

    Started by milad65‏, Saturday 16 October 2010 11:42
    • پاسخ ها: 5
    • نمایش ها: 2,961
    Thursday 29 September 2011, 15:23 برو به آخرین پست
  12. Question Sony DSC-HX9V vs Canon SX230 HS vs DMC-ZS10 ?؟

    Started by gesher‏, Wednesday 21 September 2011 00:32
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 1,758
    Wednesday 21 September 2011, 19:58 برو به آخرین پست
  13. Question Pentax K-r یا Pentax K-x یا Nikon d5100 ...؟

    Started by M.Rasouli‏, Saturday 10 September 2011 19:38
    • پاسخ ها: 4
    • نمایش ها: 1,051
    Saturday 10 September 2011, 21:47 برو به آخرین پست
  14. ؟؟؟Canon G-12 -Panasonic LX5-Canon S95

    Started by hanif‏, Sunday 4 September 2011 16:17
    • پاسخ ها: 3
    • نمایش ها: 1,234
    Wednesday 7 September 2011, 18:42 برو به آخرین پست
  15. Nikon D3100 یا Canon EOS 1100D

    Started by roozbehsf‏, Saturday 30 July 2011 01:47
    5 صفحه ها
    1 2 3 ... 5
    • پاسخ ها: 49
    • نمایش ها: 13,463
    Monday 5 September 2011, 12:01 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 1,536
    Friday 2 September 2011, 16:03 برو به آخرین پست
  16. Fujifilm FinePix HS20 یا Sony Cyber-Shot DSC-HX100V

    Started by me.amor‏, Monday 29 August 2011 01:46
    • پاسخ ها: 5
    • نمایش ها: 1,584
    Tuesday 30 August 2011, 17:38 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 5
    • نمایش ها: 1,277
    Friday 26 August 2011, 05:25 برو به آخرین پست
  17. Lightbulb کدام ؟ D7000 نیکون - D5100 نیکون - D90 نیکون - d600 کنون

    Started by alimasumi‏, Monday 22 August 2011 23:53
    2 صفحه ها
    1 2
    • پاسخ ها: 11
    • نمایش ها: 6,566
    Tuesday 23 August 2011, 01:33 برو به آخرین پست
  18. نظرسنجی نظرسنجی : با 600 هزار تومان کدام یک از SLR Like را بخرم؟

    Started by yas.0917‏, Saturday 5 June 2010 08:02
    13 صفحه ها
    1 2 3 ... 13
    • پاسخ ها: 129
    • نمایش ها: 18,168
    Wednesday 17 August 2011, 15:48 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 832
    Wednesday 17 August 2011, 10:47 برو به آخرین پست
  19. نظرسنجی نظرسنجی : Fujifilm FinePix HS20 VS Canon PowerShot SX30 IS

    Started by amir2000‏, Tuesday 9 August 2011 19:28
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 898
    Tuesday 9 August 2011, 19:36 برو به آخرین پست
  20. Sony TX100v or fujifilm Finepix F550 EXR

    Started by mohsendm‏, Saturday 6 August 2011 18:10
    • پاسخ ها: 7
    • نمایش ها: 1,165
    Saturday 6 August 2011, 19:21 برو به آخرین پست
  21. ixus یا A3300 کانن؟

    Started by hamid_shahrsaz‏, Friday 5 August 2011 23:04
    • پاسخ ها: 4
    • نمایش ها: 1,069
    Saturday 6 August 2011, 16:09 برو به آخرین پست
  22. Fuji HS20 or Sony HX100v

    Started by SME.Mahdi‏, Saturday 4 June 2011 12:49
    6 صفحه ها
    1 2 3 ... 6
    • پاسخ ها: 52
    • نمایش ها: 10,427
    Thursday 4 August 2011, 13:24 برو به آخرین پست
  23. Question 60D or D7000

    Started by Mohammad6708‏, Saturday 30 July 2011 19:18
    • پاسخ ها: 5
    • نمایش ها: 1,351
    Saturday 30 July 2011, 20:49 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 7
    • نمایش ها: 2,161
    Thursday 28 July 2011, 16:23 برو به آخرین پست
  24. Fuji F550 یا Canon SX220 لطفا پیشنهاد بدید

    Started by .Mohamad.‏, Sunday 24 July 2011 11:38
    • پاسخ ها: 5
    • نمایش ها: 1,802
    Monday 25 July 2011, 14:39 برو به آخرین پست
  25. Question کدام؟ Fujifilm FinePix HS20EXR-- Nikon Coolpix P500 -- Canon SX30IS

    Started by kamrava‏, Tuesday 12 July 2011 12:04
    2 صفحه ها
    1 2
    • پاسخ ها: 16
    • نمایش ها: 2,647
    Thursday 14 July 2011, 12:55 برو به آخرین پست

صفحه 4 از 18 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 14 ... آخرینآخرین

تنظیم های نمایش موضوع

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

به شما اجازه می دهد که انتخاب کنید که اطلاعات بر چه اساسی مرتب شوند

مرتب کردن بصورت

توجه : هنگام مرتب کردن بر اساس تاریخ (نزولی) ، نتایج تازه تر در ابتدا نمایش داده می شوند

راهنمای آیکون ها

پست های جدید
پست های جدید
بدون پست جدید
بدون پست جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا  200 نمایش
موضوع پربیننده شامل ارسال جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا  200 نمایش
موضوع پربیننده بدون ارسال جدید
موضوع بسته شد
این موضوع بسته است
Thread Contains a Message Written By You
در این موضوع شرکت داشته اید

مجوز های ارسال و ویرایش

  • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
  • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
  • شما نمیتوانید فایل پیوست در پست خود ضمیمه کنید
  • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
  •