صفحه 474 از 735 نخستنخست ... 374 424 464 470 471 472 473 474 475 476 477 478 484 524 574 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 4,731 تا 4,740 , از مجموع 7347
Like Tree10536تشکر

موضوع: سوالات عمومي عكاسي

كاربر فعال saeed2vfx آواتار ها
    تشکر کرده
    4533

نقل قول نوشته اصلی توسط armin1374 نمایش پست ها
    این لینک به هیچ وجه نمیتونه معتبر باشه و تا به حال هیچ یک از سایت های تخصصی در این زمینه اموزشی ندادن . البته باز هم میگم از نظر علمی همچین کاری رو حداقل روی گوشی 620 نمیشه انجام داد ( به دلیل رم بسیار کم ) .

نرم افزار EOS Remote رو از لینک جدید گرفتید ؟
    رم گوشی Nokia Lumia 620 با گوشی Huawei G600 که اندروید 4.1 روش نصب هست ، برابره. (هر دو 500 مگابایت رم دارند)

http://forum.akkasee.com/f100/t18575.html#post362589

از سایت 4shared هم نسخه جدیدش رو دانلود کردم ولی هیچکدوم اجرا نشدند.

كاربر همراه armin1374 آواتار ها
    تشکر کرده
    570

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed2vfx نمایش پست ها
    رم گوشی Nokia Lumia 620 با گوشی Huawei G600 که اندروید 4.1 روش نصب هست ، برابره. (هر دو 500 مگابایت رم دارند)

http://forum.akkasee.com/f100/t18575.html#post362589

از سایت 4shared هم نسخه جدیدش رو دانلود کردم ولی هیچکدوم اجرا نشدند.
    رم گوشی هواوی 768 مگ است ( لینک ) . که البته این گوشی هم رم مناسبی نداره .
    در مورد نصب نشدن هم نظری ندارم , فقط موقع ریختن چه پیغامی میده ؟
    هنرها تنها تقلید محض واقعیت خارجی نیستند و اگر برخی آثار هنری چنین بودند در حقیقت در برابر رسالت عالی خود کاذب می نمودند .

كاربر فعال saeed2vfx آواتار ها
    تشکر کرده
    4533

نقل قول نوشته اصلی توسط armin1374 نمایش پست ها
    رم گوشی هواوی 768 مگ است ( لینک ) . که البته این گوشی هم رم مناسبی نداره .
    در مورد نصب نشدن هم نظری ندارم , فقط موقع ریختن چه پیغامی میده ؟
    احتمالاً با g525 یا مدلهای مشابه اشتباه گرفتم. ولی در کل مدل های همرده ، اختلاف فاحشی ندارند.

حضور ذهن ندارم ولی پیغام خاصی نبود. مثل can't Install یا یک چنین چیزی

كاربر جديد
    تشکر کرده
    4

سلام دوستان - وقت بخیر.
    من یک سوال دارم - متاسفانه یا خوشبختانه به من دوربین کانن مدل powershot a4000is هدیه داده شد. متاسفانه یا من قادر نیستم به درستی با این دوربین عکس بگیرم و یا واقعا این دوربین فوق العاده ضعیف عمل میکنه... میخواستم راهنماییم کنید.
    برادر من یک دوربین سونی داره به مدل DSC-W390 . هر دو دوربین روی حالت اتومات بودن و عکس گرفته بودیم و تفاوت های چشمگیری دارن که به شخصه اصلا حاضر به استفاده از دوربین کانن نشدم و حتی دوربین موبایل من بهتر از این کانن عکس میگیره - احتمال دادم که شاید من نمیتوانم باهاش کار کنم. این شد که خواستم ازتون درخواست همفکری و کمک کنم - بلکه بتونم از این دوربین استفاده کنم.
    فقط تفاوت در این روز خاص نیست و در عکس هایی که تنوع رنگ وجود دارد هم همینطور هست - سعی کردم از حالت اتومات دوربین و خارج کنم و عکس بگیرم بلکه بهتر بشه اما نشد متاسفانه - عکس ها بدتر شدن اما بهتر نشدن.
    چند نمونه از عکسی که با دوربین سونی گرفتم رو میزارم و چند نمونه از کانن - تفاوت ها در حجم عکس - عمق - کیفیت - شفافیت - رنگ ها و نوردهی کاملا مشهود هستن.
    عکس های گرفته شده با سونی:
    DSC08250.JPG
    DSC08254.JPG
    DSC08263.JPG
    و عکس های گرفته شده بوسله کانن:
    IMG_0226.JPG
    IMG_0222.JPG
    IMG_0167.JPG

و دو عکس دیگر باز هم توسط کانن:

پیشاپیش سپاسگذارم از لطف شما

كاربر همراه rezafh آواتار ها
    تشکر کرده
    3513

دوست عزیز، اول اینکه برای مقایسه دو دوربین شما باید در شرایط کاملا یکسان چند عکس از سوژه ها و کادرهای مختلف بگیرید تا بشه نظر داد
    در اینجا شما دو عکس از دوربین کانن گذاشتید که از پشت شیشه ماشین هستند، به اینها که نمیشه گفت عکس!

دوم اینکه باید دقیقا بدونیم منظور شما از کیفیت و شفافیت چی هست
    ممکنه شما شارپنس بیشتری مد نظرتون باشه، یا کنتراست بیشتر، یا ساچیوریشن بیشتر، یا وایت بالانس متفاوت تر و یا ...

بهرحال حداقل بنده با این عکسهایی که قرار دادید به عنوان نمونه، چیز خاصی متوجه نمیشم
    یا حداقل این دو عکس که میفرمایید یکی با سونی و دیگری با کانن گرفته شده تفاوت خاصی در این سایز ندارند:
    http://forum.akkasee.com/attachments...8-img_0167.jpg
    http://forum.akkasee.com/attachments...1-dsc08254.jpg

موفق باشید
    nchshm تشکر می‌کند.
    Nikon D5000 | 18-200mm VR II | 50mm F1.8G | SB-900

كاربر همراه ALI.Barutkub آواتار ها
    تشکر کرده
    1156

سلام دوستان ، دو مشکل دارم :
    1- در Bridge CC نام عکس ها نوشته نمی شود (قبلاً بود، اما دختر خانم 2 ساله ما آنقدر کوبید روی این کیبورد بدبخت، که یه هو به همچین وضعیتی دچار شد! ). چگونه می شود نام عکس را نمایش داد ؟!
    2- تعدادی عکس در مموری کارت دوربین هست که تامبنیل آنها دیده می شود ولی نه کپی می شوند و نه نمایش داده می شوند. چه باید کرد ؟!

كاربر جديد
    تشکر کرده
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط rezafh نمایش پست ها
    دوست عزیز، اول اینکه برای مقایسه دو دوربین شما باید در شرایط کاملا یکسان چند عکس از سوژه ها و کادرهای مختلف بگیرید تا بشه نظر داد
    در اینجا شما دو عکس از دوربین کانن گذاشتید که از پشت شیشه ماشین هستند، به اینها که نمیشه گفت عکس!

دوم اینکه باید دقیقا بدونیم منظور شما از کیفیت و شفافیت چی هست
    ممکنه شما شارپنس بیشتری مد نظرتون باشه، یا کنتراست بیشتر، یا ساچیوریشن بیشتر، یا وایت بالانس متفاوت تر و یا ...

بهرحال حداقل بنده با این عکسهایی که قرار دادید به عنوان نمونه، چیز خاصی متوجه نمیشم
    یا حداقل این دو عکس که میفرمایید یکی با سونی و دیگری با کانن گرفته شده تفاوت خاصی در این سایز ندارند:
    http://forum.akkasee.com/attachments...8-img_0167.jpg
    http://forum.akkasee.com/attachments...1-dsc08254.jpg

موفق باشید
    احتمالا شما درست میفرمایید و نحوه عکس گرفتن من بد بوده...
    سپاسگذارم

كاربر بسیار فعال ata_m3 آواتار ها
    تشکر کرده
    5142

نقل قول نوشته اصلی توسط nchshm نمایش پست ها
    سلام دوستان - وقت بخیر.
    من یک سوال دارم - متاسفانه یا خوشبختانه به من دوربین کانن مدل powershot a4000is هدیه داده شد. متاسفانه یا من قادر نیستم به درستی با این دوربین عکس بگیرم و یا واقعا این دوربین فوق العاده ضعیف عمل میکنه... میخواستم راهنماییم کنید.
    برادر من یک دوربین سونی داره به مدل DSC-W390 . هر دو دوربین روی حالت اتومات بودن و عکس گرفته بودیم و تفاوت های چشمگیری دارن که به شخصه اصلا حاضر به استفاده از دوربین کانن نشدم و حتی دوربین موبایل من بهتر از این کانن عکس میگیره - احتمال دادم که شاید من نمیتوانم باهاش کار کنم. این شد که خواستم ازتون درخواست همفکری و کمک کنم - بلکه بتونم از این دوربین استفاده کنم.
    فقط تفاوت در این روز خاص نیست و در عکس هایی که تنوع رنگ وجود دارد هم همینطور هست - سعی کردم از حالت اتومات دوربین و خارج کنم و عکس بگیرم بلکه بهتر بشه اما نشد متاسفانه - عکس ها بدتر شدن اما بهتر نشدن.
    چند نمونه از عکسی که با دوربین سونی گرفتم رو میزارم و چند نمونه از کانن - تفاوت ها در حجم عکس - عمق - کیفیت - شفافیت - رنگ ها و نوردهی کاملا مشهود هستن.
    عکس های گرفته شده با سونی:
    DSC08250.JPG
    DSC08254.JPG
    DSC08263.JPG
    و عکس های گرفته شده بوسله کانن:
    IMG_0226.JPG
    IMG_0222.JPG
    IMG_0167.JPG

و دو عکس دیگر باز هم توسط کانن:

پیشاپیش سپاسگذارم از لطف شما

دوست عزیز با سلام،

اولا باید عرض کنم که اشکال از شما و تنظیمات دوربین نیست. سری A کنون ارزانترین و ابتدایی ترین دوربین تولیدی کنون هست و دقیقا مصداق دوربینهای ببین و بگیر در مورد این سری کاملا صدق میکنه و بیشتر برای کسانی ساخته شده که فقط می خواهند سریع از صحنه مورد نظر عکس بگیرند و کاری به کیفیت و سایر فاکتورهای عکاسی ندارند. در کل بگم که این دوربین دوربینیه که کار راه انداز هست همین و هیچ انتظار دیگه ای ازش نباید داشت و واقعا توانایی این دوربین همینه که هست و به هیچ وجه و تحت هیچ شرایطی بهتر نخواهد شد و غیر قابل مقایسه با سری W سونی که از هر نظر بهتر هست.

موفق باشید.
    nchshm تشکر می‌کند.

spideer
    Guest

با سلام من دوربین نیکون d3100 دارم میخواستم ببینم برای آپدیت نرم اقزاری یا به عبارتی firmware کجا باید رفت و چیکار باید کرد ممنون

كاربر ويژه Nima Sadigh آواتار ها
    تشکر کرده
    6705

نقل قول نوشته اصلی توسط ata_m3 نمایش پست ها
    دوست عزیز با سلام،

اولا باید عرض کنم که اشکال از شما و تنظیمات دوربین نیست. سری A کنون ارزانترین و ابتدایی ترین دوربین تولیدی کنون هست و دقیقا مصداق دوربینهای ببین و بگیر در مورد این سری کاملا صدق میکنه و بیشتر برای کسانی ساخته شده که فقط می خواهند سریع از صحنه مورد نظر عکس بگیرند و کاری به کیفیت و سایر فاکتورهای عکاسی ندارند. در کل بگم که این دوربین دوربینیه که کار راه انداز هست همین و هیچ انتظار دیگه ای ازش نباید داشت و واقعا توانایی این دوربین همینه که هست و به هیچ وجه و تحت هیچ شرایطی بهتر نخواهد شد و غیر قابل مقایسه با سری W سونی که از هر نظر بهتر هست.

موفق باشید.
    به اين صورت هم كه شما مي فرماييد نيست. در نور روز و در ايزوهاي پايين توانايي a4000is قابل قبول است. رنگها و شارپنس دوربينهاي ارزان كنون خوب هستند. حتي ارزانترين مدل يعني a1400
    Review: Sample Photos
    "تو قسمتی از جهان نیستی، تو خود جهان هستی"