صفحه 45 از 176 نخستنخست ... 35 41 42 43 44 45 46 47 48 49 55 95 145 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 441 تا 450 , از مجموع 1758
Like Tree2162تشکر

موضوع: لنز مناسب براي دوربين هاي کانن

كاربر ويژه lamagra آواتار ها
    تشکر کرده
    12097

نقل قول نوشته اصلی توسط beh_b7 نمایش پست ها
    دو لنز اولا تقریبا کیفیت اپتیکی برابری دارند فقط کمی 18-135 کیفیت ساخت بالاتری داره سیگما هم که معلوم الحاله، اگر اهل ریسک هستید یا بودجه تون به هیچ وجه زیاد نمیشه برید سراغش
    اما پیشنهاد من یه لنز دیگه است؛ 15-85کانن واقعا عالی و کار آمد از نظر کیفیت ساخت و کیفیت اپتیک از هر تای بالا سرتره کلا جواهریه تو کلاس خودش
    البته شما خودتون 200-18 دارید...بنده هم 135-18 داشتم و به نظر من 200-18 کیفیت ساخت بهتر و اپتیک بهتری(نه خیلی) داره.با توجه به رنج گسترده تر به نظر من گزینه بهتری هست.
    اون خط آخر هم که اصولا اینروزها بهترین پیشنهاده...
    beh_b7 و aliakbar تشکر می‌کنند.
    Canon Eos M+11-22+18-55+22mmf/2+90EX
    عقیل احمدی

كاربر فعال beh_b7 آواتار ها
    تشکر کرده
    1239

نقل قول نوشته اصلی توسط lamagra نمایش پست ها
    البته شما خودتون 200-18 دارید...بنده هم 135-18 داشتم و به نظر من 200-18 کیفیت ساخت بهتر و اپتیک بهتری(نه خیلی) داره...
    آقای احمدی من همونطور که توضیح دادم اشتباه کرده بودم که همینجا ازتون تشکرو قدردانی میکنم:
    نقل قول نوشته اصلی توسط beh_b7 نمایش پست ها
    پ.ن: اشتباها بنده جمله غلطی نوشته بودم(ذهنم دقایقی 18-135 رو با 28-135 قاطی کرد) که در اینجا هم پاکش کردم هم اصلاحش میکنم من هم با آقای احمدی هم عقیده هستم 18-200 کلا یه ذره بهتر از 18-135 هستش
    اون خط آخر هم (15-85)که اصولا اینروزها بهترین پیشنهاده...
    این رو هم دوباره میارم که اصل مطلب گم نشه :biggrin:
    ویرایش توسط farhad44 : Thursday 28 October 2010 در ساعت 13:58
    aliakbar تشکر می‌کند.
    بهنام خامنه
    Canon 5DSR,6D / EF 50mm f1.4 - EF 85mm f1.8

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    37

دوستان عزیز من به تازه گی بدنه 7d رو گرفتم و با لنز 28-135 is usm بدنه آنالوگ قبلی دارم عکاسی میکنم ؛ میخواستم اگر از دوستان , کسی پیشنهاد لنز بهتری رو داره ارائه بده(لازم بذکره که f کمتر و زوم بودن لنز ارجحیت داره -در ضمن حدود بودجه چیزی در حدود 3 تومن هست )
    با تشکر.

كاربر فعال nadersharp آواتار ها
    تشکر کرده
    2187

نقل قول نوشته اصلی توسط j-ehsan نمایش پست ها
    دوستان عزیز من به تازه گی بدنه 7d رو گرفتم و با لنز 28-135 is usm بدنه آنالوگ قبلی دارم عکاسی میکنم ؛ میخواستم اگر از دوستان , کسی پیشنهاد لنز بهتری رو داره ارائه بده(لازم بذکره که f کمتر و زوم بودن لنز ارجحیت داره -در ضمن حدود بودجه چیزی در حدود 3 تومن هست )
    با تشکر.
    lمن پیشنهاد میکنم از 70-200 اف 2.8 ورژن 2 به همراه تله کانورتور استفاده نمایید.
    راه دوم استفاده از دو لنز مجزا 10--400 یا 400 اف 5.6 به همراه لنز 15-85 و در نهایت 85 اف 1.8 برای پرتره بهره بگیرید.
    j-ehsan و N_qaraei تشکر می‌کنند.
    نادر مسلمی

تشکر کرده
    12097

نوع عکاسیتون رو بفرمایید بهتر میشه راهنمایی کرد.البته نادر خان پیشنهادات خیلی خوبی دادن...
    j-ehsan و nadersharp تشکر می‌کنند.
    عقیل احمدی

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    37

نوع عکاسیتون رو بفرمایید بهتر میشه راهنمایی کرد.البته نادر خان پیشنهادات خیلی خوبی دادن...
    با تشکر از شما و دوستان؛ نوع عکاسی با توجه به عدم حرفه ای بودن بنده , بیشتر به اصطلاحindoor و کمی هم از طبیعت(البته اگر قسمت بشه در نظرم هست کمی هم حیات وحش چاشنی اون کنم)

كاربر همراه
    تشکر کرده
    2901

با تشکر.
    لنز بهتر واسه عکاسی در چه زمینه ای؟
    بهتره واسه گرفتن راهنمایی نوع عکاسی مورد علاقه تون رو بگید

نقل قول نوشته اصلی توسط nadersharp نمایش پست ها
    lمن پیشنهاد میکنم از 70-200 اف 2.8 ورژن 2 به همراه تله کانورتور استفاده نمایید.
    راه دوم استفاده از دو لنز مجزا 10--400 یا 400 اف 5.6 به همراه لنز 15-85 و در نهایت 85 اف 1.8 برای پرتره بهره بگیرید.

البته نادر خان پیشنهادات خیلی خوبی دادن...

من متوجه نشدم این پیشنهادات خیلی خوب بر چه اساسیه؟ احتمالا این دوستمون احساس کردن که 28-135 دیگه جواب کارشون رو نمیده که خواستن لنز دیگه ای جایگزینش کنن، حتی اگر میخواستین جایگزینی واسه لنز خودشون هم پیشنهاد بدین، بازم پیشنهاد خیلی خوب اما بی ارتباطیه.
    وقتی نمیدونیم این دوستمون لنز رو واسه چه کاری میخوان و به چه زمینه ای از عکاسی علاقه دارن چطور میتونیم همچین نسخه ای بپیچیم؟؟؟؟؟

ظاهرا این پکیج پیشنهادی بیشتر بر اساس علاقه مندی خودشون هست نه نیازی که نمیدونیم چیه.

بهتره قبل از نسخه پیچیدن واسه دیگران به این فکر کنیم که کسی که اینجا سوالشو مطرح کرده بر اساس اعتمادی بوده که به فروم داشته یا پیدا کرده و با پیشنهادات خیلی خوب و بی اساس کسی رو گمراه نکنیم و یکم تو پست زدنا دقت و وسواس بخرج بدیم.
    ویرایش توسط M.R.Mir : Saturday 30 October 2010 در ساعت 15:49 دلیل: تصحیح اشتباه 35-135 به جای 28-135
    farhad44 و Ali Talebi تشکر می‌کنند.

كاربر فعال beh_b7 آواتار ها
    تشکر کرده
    1239

من به تازه گی بدنه 7d رو گرفتم و با لنز 28-135 is usm بدنه آنالوگ قبلی دارم عکاسی میکنم ؛ میخواستم اگر از دوستان , کسی پیشنهاد لنز بهتری رو داره ارائه بده(لازم بذکره که f کمتر و زوم بودن لنز ارجحیت داره -در ضمن حدود بودجه چیزی در حدود 3 تومن هست )
    با تشکر.
    نوع عکاسی, بیشتر به اصطلاحindoor و کمی هم از طبیعت(البته اگر قسمت بشه در نظرم هست کمی هم حیات وحش چاشنی اون کنم)
    دوست عزیز اولا دوربین نو مبارک
    در ادامه به نظر من اگر میخوایید همه این کارها را بکنید(به علت تنوع زمینه کار) مجبورید حداقل 2 یا 3 تا لنز تهیه کنید که تقریبا با همین بودجه مقدوره من چند تا پیشنهاد میدم امیدوارم بدردتون بخوره:

- برای کارهای عمومی یک 15-85 کانن تهیه کنید(حدود 750) اگر خیلی برای استفاده از F پایین اجبار دارید 17-55 تهیه کنید(حدود یک میلیون و خرده ای)
    - برای طبیعت 10-22 کانن(حدود 800)
    - برای حیات وحش میتونید 100-400 بخرید (حدود یک میلیون هشتصد)
    j-ehsan تشکر می‌کند.
    بهنام خامنه
    Canon 5DSR,6D / EF 50mm f1.4 - EF 85mm f1.8

كاربر همراه siavash_f آواتار ها
    تشکر کرده
    634

نقل قول نوشته اصلی توسط M.R.Mir نمایش پست ها
    [B]
    من متوجه نشدم این پیشنهادات خیلی خوب بر چه اساسیه؟ احتمالا این دوستمون احساس کردن که 35-135 دیگه جواب کارشون رو نمیده که خواستن لنز دیگه ای جایگزینش کنن، حتی اگر میخواستین جایگزینی واسه لنز خودشون هم پیشنهاد بدین، بازم پیشنهاد خیلی خوب اما بی ارتباطیه.
    وقتی نمیدونیم این دوستمون لنز رو واسه چه کاری میخوان و به چه زمینه ای از عکاسی علاقه دارن چطور میتونیم همچین نسخه ای بپیچیم؟؟؟؟؟

.
    جناب میر من هم اومدم پیشنهادی بدم ولی دیدم شما خیلی واردترین گفتم شما هم بجای این همه انتقاد و نگرانی یک پیشنهاد هم شما بدید
    فقط یک کم وسواس به خرج بدید اشتباه ننویسید لنز 35-135 28-135 هستش
    lamagra، nadersharp و N_qaraei تشکر می‌کنند.
    /سیاوش فتحی
    نشانه ی راستین هوش ، خلاقیت است نه معلومات (آلبرت انیشتین)
    لیست تجهیزات

تشکر کرده
    12097

با تشکر از شما و دوستان؛ نوع عکاسی با توجه به عدم حرفه ای بودن بنده , بیشتر به اصطلاحindoor و کمی هم از طبیعت(البته اگر قسمت بشه در نظرم هست کمی هم حیات وحش چاشنی اون کنم)
    بهنام جان یکسری پیشنهاد معمولی! داشتن که در جای خودشون خوبن...
    اما من هم یک پیشنهادی دارم...میتونید یک لنز با فاصله کانونی گسترده(مثل 200-18) تهیه کنید تا با توجه به رنج خوبی که داره و استفاده عمومی اون بعد از مدتی به این درک برسید که دقیقا چه چیزی مورد نیازتون هست.البته وقتی میفرمایید حیات وحش و اگر قصد جدی داشته باشید دوستان گزینه های خوبی رو خیلی معقول(بخوانید معمولی) پیشنهاد دادن.
    شاید بهتر بود اینطور می نوشتم:نادر خان یک سری لنز خوب با کاربردهای متفاوت معرفی کردن که بسته به نیازتون میتونید از بین اونها انتخابهایی داشته باشید...یا یک همچین چیزی...اون 3نقطه رو هم در ادامه جمله به همین منظور گذاشتم که ظاهرا مثل اینکه انتظار غیب گویی داشتم از دوستان! عجله کردم.ببخشید.
    ویرایش توسط lamagra : Saturday 30 October 2010 در ساعت 19:13
    j-ehsan و nadersharp تشکر می‌کنند.
    عقیل احمدی

صفحه 45 از 176 نخستنخست ... 35 41 42 43 44 45 46 47 48 49 55 95 145 ... آخرینآخرین