صفحه 687 از 1201 نخستنخست ... 187 587 637 677 683 684 685 686 687 688 689 690 691 697 737 787 1187 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 6,861 تا 6,870 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

متشکرم. لنز کیت 60d 18-135 هست اما نه از نوع stm. اگر شما با stm استفاده میکنید و مشکلی ندارید خب یعنی مشکلی ایجاد نمیشه.ممنون

كاربر جديد
    تشکر کرده
    19

سلام عضو جدید هستم خیلی خوشحالم در جمع شما حضور دارم :)

نزدیک دو هفته ست قصد خرید اولین دوربین dslr ام رو دارم . سایت ها و مقالات زیادی رو دیدم و مطالعه کردم. به چند گزینه با توجه به بودجه ام رسیدم.
    canon 700D
    canon 60D
    nikon d5300

علاوه بر عکاسی دوست دارم دوربینم قابلیت فیلمبرداری خوبی هم داشته باشه کیفیت ساخت هم برام مهم هست ( حقیقتش نیکون 5300 رو ک دیدم تو فوکوس حین فیلمبرداری خیلی صدا داره و این صدا کاملا توی فیلم ضبط میشه. نمیدونم راه حلی داره یا نه . بقیه موارد رو نمیدونم کیفیتشون چطوره ولی خیلی توذوقم زد این مورد میخوام از این بهتر باشه)

بودجه هم 2 تومن 2.200 برا دوربین غیر از لنز

تشکر فراوان
    ویرایش توسط 1Hawk : Tuesday 26 August 2014 در ساعت 03:33

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    104

در بخش لنز سول کنید وجویا شوید نیکون لنزی نظیر stmکانن بی صدا دارد یا نه؟البته از میکروفن اکسترنال میتوانید استفاده کنید.
    پیشنهاد من به شما دوربین d5200هست و مابقی بودجه را به بودجه لنز اضافه کنید
    1Hawk تشکر می‌کند.
    شادیها وزیباییها را ثبت کن.شاید دیگر تکرار نشوند...

كاربر جديد
    تشکر کرده
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط Mh.Shahnazar نمایش پست ها
    در بخش لنز سول کنید وجویا شوید نیکون لنزی نظیر stmکانن بی صدا دارد یا نه؟البته از میکروفن اکسترنال میتوانید استفاده کنید.
    پیشنهاد من به شما دوربین d5200هست و مابقی بودجه را به بودجه لنز اضافه کنید
    منظور شما d5300 هست؟ چون به مراتب بالاتراز 5200 هستش

لنز هم که ندیدم، تنها راه حلش میکروفون اکسترنال هست اونطوری که گفتن

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    104

نقل قول نوشته اصلی توسط 1Hawk نمایش پست ها
    منظور شما d5300 هست؟ چون به مراتب بالاتراز 5200 هستش

لنز هم که ندیدم، تنها راه حلش میکروفون اکسترنال هست اونطوری که گفتن
    پیشنهاد منd5200هست اگر تصاویر گرفته شده توسط این دو دوربین رو مقایسه کنید با یک مدل لنز تفاوتشان کم می باشد
    کیفیت تصویر به لنز بستگی زیادی دارد اگر شما d5200را با لنز مرغوبی استفاده کنید نتیجه شما بسیار بهتر خواهد بود تا اینکه بادی با مدل بالاتر اما لنز ارزانتر
    البته من نیز فردی اماتورم و ممکنه اشتباه کنم
    اگر با افراد با تجربه نظیر اقای چگینی مشاوره کنید حتما به نتایج بهتری خواهید رسید
    شادیها وزیباییها را ثبت کن.شاید دیگر تکرار نشوند...

كاربر فعال Ali M.Rezaei آواتار ها
    تشکر کرده
    1254

سلام عضو جدید هستم خیلی خوشحالم در جمع شما حضور دارم :)

نزدیک دو هفته ست قصد خرید اولین دوربین dslr ام رو دارم . سایت ها و مقالات زیادی رو دیدم و مطالعه کردم. به چند گزینه با توجه به بودجه ام رسیدم.
    canon 700D
    canon 60D
    nikon d5300

علاوه بر عکاسی دوست دارم دوربینم قابلیت فیلمبرداری خوبی هم داشته باشه کیفیت ساخت هم برام مهم هست ( حقیقتش نیکون 5300 رو ک دیدم تو فوکوس حین فیلمبرداری خیلی صدا داره و این صدا کاملا توی فیلم ضبط میشه. نمیدونم راه حلی داره یا نه . بقیه موارد رو نمیدونم کیفیتشون چطوره ولی خیلی توذوقم زد این مورد میخوام از این بهتر باشه)

بودجه هم 2 تومن 2.200 برا دوربین غیر از لنز

تشکر فراوان
    سلام
    با توجه به این که فیلمبرداری برایتان حائز اهمیت است 700D می تواند گزینه مناسبی باشد (همانطور که قبلا هم مکررا ذکر شده این دوربین مجهز به سنسور Hybrid می باشد که در ترکیب با لنزهای STM فوکوس نرم و بیصدایی را به همراه امکان فوکوس ممتد حین فیلمبرداری به دست می دهد). در مجموع به نظر می رسد کانن بر روی مود فیلمبرداری دوربین هایش بیشتر مانور می دهد.
    البته در مود عکاسی هم این دوربین عملکرد خوب و نزدیک به دو رقیب دیگر دارد و اصلا این طور نیست که برتری 700D (نسبت به دو گزینه دیگر) صرفا در مود فیلمبرداری باشد.
    1Hawk تشکر می‌کند.

كاربر ويژه msh2200 آواتار ها
    تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsantaba نمایش پست ها
    سلام به همگی
    من با توجه به نیازهایی که دارم canon 70d رو انتخاب کردم که البته به خاطر بودجه به 60d راضی شدم.
    حالا از اونجا که 70d و 700d سیستم اتوفوکوس در live view دارند لنز stm براشون به صورت کیت قرار داده شده.
    حالا با اینکه stm مثلا رینگ فوکوسش نمی چرخه و فول تایم منوال هم داره منم میخوام 60d با 18-55 و 40 م.م stm بگیرم باهاش.
    میگن stm با 60d نمی سازه اتوفوکوسش کار نمیکنه یا مثلا مونتش فرق میکنه. از دوستایی که احیانا ازین لنزا استفاده میکنن میخواستم سوال کنم که آیا چنین چیزی درسته یا خیر؟
    بازم ممنون
    دوست عزیز همین بحث در همین فروم توسط یکی از دوستان که قصد خرید لنز 135-18 سری STM را داشت مطرح شد و ایشان گفته بود فروشندگان همگی گفتند نمیشه از لنز های STM روی 60D استفاده کرد!
    اساتید به اتفاق نظر دادند مشکلی نداره و خود ایشان هم از شرکت کنون استعلام کرده بود که پاسخ آنها هم همین بود!
    پست ارسالی پاسخ شرکت کنون به این دوستمون

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsantaba نمایش پست ها
    متشکرم. لنز کیت 60d 18-135 هست اما نه از نوع stm. اگر شما با stm استفاده میکنید و مشکلی ندارید خب یعنی مشکلی ایجاد نمیشه.ممنون
    کیت 135-18 که با 60D عرضه می شه از نوع معمولیه و طبق نظر اساتید و دیگر دوستان STM دارای کیفیت تصویر بهتری هست! که ارزش تهیه آن را بیشتر خواهد کرد
    Ali M.Rezaei و 1Hawk تشکر می‌کنند.
    باتوجه به تعطیلی فروم در تلگرام پاسخگوی دوستان هستم:Telegram:@msh2200
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر جديد
    تشکر کرده
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali M.Rezaei نمایش پست ها
    سلام
    با توجه به این که فیلمبرداری برایتان حائز اهمیت است 700D می تواند گزینه مناسبی باشد (همانطور که قبلا هم مکررا ذکر شده این دوربین مجهز به سنسور Hybrid می باشد که در ترکیب با لنزهای STM فوکوس نرم و بیصدایی را به همراه امکان فوکوس ممتد حین فیلمبرداری به دست می دهد). در مجموع به نظر می رسد کانن بر روی مود فیلمبرداری دوربین هایش بیشتر مانور می دهد.
    البته در مود عکاسی هم این دوربین عملکرد خوب و نزدیک به دو رقیب دیگر دارد و اصلا این طور نیست که برتری 700D (نسبت به دو گزینه دیگر) صرفا در مود فیلمبرداری باشد.
    ممنونم
    ولی یه سوال داشتم ..توی این سایت چرا اختلاف دو دوربین در فیلمبرداری به نفع 60 هست با اینکه در بسیاری از مقالات این نتیجه بلعکس است؟

Untitled.png

در کل با توجه با اختلاف قیمت 300 هزارتومنی 60d و 700d در بادی و نزدیک 500 هزار در لنز مشابه 18-135 stm شما کدوم رو از نظر عکاسی فیلمبرداری و کیفیت ساخت و ارگونومی برتر میدونید؟
    به نظر شما انتخابم رو با بادی خالی انجام بدم و لنز دیگری رو برای شروع انتحای کنم یا همین 18-135 stm؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط msh2200 نمایش پست ها
    دوست عزیز همین بحث در همین فروم توسط یکی از دوستان که قصد خرید لنز 135-18 سری STM را داشت مطرح شد و ایشان گفته بود فروشندگان همگی گفتند نمیشه از لنز های STM روی 60D استفاده کرد!
    اساتید به اتفاق نظر دادند مشکلی نداره و خود ایشان هم از شرکت کنون استعلام کرده بود که پاسخ آنها هم همین بود!
    پست ارسالی پاسخ شرکت کنون به این دوستمون

کیت 135-18 که با 60D عرضه می شه از نوع معمولیه و طبق نظر اساتید و دیگر دوستان STM دارای کیفیت تصویر بهتری هست! که ارزش تهیه آن را بیشتر خواهد کرد
    ببخشید 700d با 135 stm و 60d با 135 معمولی و اختلاف 300 هزاری شما کدوم رو برتر میدونید ؟ در بررسی تمام فاکتورها

ممنون از شما

كاربر همراه Mojtaba.T آواتار ها
    تشکر کرده
    502

در کل با توجه با اختلاف قیمت 300 هزارتومنی 60d و 700d در بادی و نزدیک 500 هزار در لنز مشابه 18-135 stm شما کدوم رو از نظر عکاسی فیلمبرداری و کیفیت ساخت و ارگونومی برتر میدونید؟
    60D از نظر کیفیت عکس و نویز کمتر و ارگونومی و هندلینگ از 700D خیلی بهتره.
    بنظر من درست نیستم آدم این همه خوبی های 60D رو نادیده بگیره و مثلا فقط بخاطر صفحۀ لمسی یا احیانا فیلمبرداری با لنز STM بره سراغ 700D.
    اگر مسئله صدای فوکوس لنز هست با لنزهای غیر STM اگر فوکوس دستی انجام بدین به نظرم اون صدای فوکوس اتوماتیک در فیلم ثبت نخواهد شد.
    Dariush Chegini و 1Hawk تشکر می‌کنند.
    Enjoy My Flutes Sounds
    http://www.noteahang.com/M_T/Works

كاربر جديد
    تشکر کرده
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط Mojtaba.T نمایش پست ها
    60D از نظر کیفیت عکس و نویز کمتر و ارگونومی و هندلینگ از 700D خیلی بهتره.
    بنظر من درست نیستم آدم این همه خوبی های 60D رو نادیده بگیره و مثلا فقط بخاطر صفحۀ لمسی یا احیانا فیلمبرداری با لنز STM بره سراغ 700D.
    اگر مسئله صدای فوکوس لنز هست با لنزهای غیر STM اگر فوکوس دستی انجام بدین به نظرم اون صدای فوکوس اتوماتیک در فیلم ثبت نخواهد شد.
    پس 60d با لنز معمولیه 135 بهتر از 700d هستش از نظر شما؟ خب اگه فوکوس دستی رو در نظر بگیریم و 5300 رو دوباره به گزینه ها اضاف کنیم چطور؟ انتخابتون کدوم میشه؟ ممنون