صفحه 5 از 18 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 9 15 ... آخرینآخرین
نمایش موضوعات : شماره 121 تا 150 ، از مجموع ‍518 موضوع

انجمن: چه دوربینی بخرم

راهنمايي براي خريد بهترين دوربين بر اساس نياز و بودجه شما

    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 3,148
    Saturday 8 November 2008, 23:02 برو به آخرین پست
  1. olympus e-410 يا canon 450d

    Started by saeed.s‏, Thursday 6 November 2008 18:38
    2 صفحه ها
    1 2
    • پاسخ ها: 13
    • نمایش ها: 3,619
    Saturday 8 November 2008, 14:53 برو به آخرین پست
  2. Question فروش دی 80 و خرید 40 دی!

    Started by Maysam.P‏, Thursday 16 October 2008 18:57
    • پاسخ ها: 5
    • نمایش ها: 1,895
    Friday 17 October 2008, 02:18 برو به آخرین پست
  3. نظر خواهی در مورد Olympus- UZ550

    Started by reza637‏, Saturday 25 August 2007 22:27
    • پاسخ ها: 3
    • نمایش ها: 1,526
    Saturday 16 August 2008, 21:16 برو به آخرین پست
  4. خواهش میكنم راهنمایی كنید

    Started by m-asadi‏, Thursday 24 January 2008 15:50
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 1,417
    Saturday 26 July 2008, 11:06 برو به آخرین پست
  5. Smile خرید دوربین هارد دار

    Started by 05312230751‏, Sunday 20 July 2008 19:03
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 1,457
    Sunday 20 July 2008, 19:03 برو به آخرین پست
  6. Sony S60

    Started by mamali_zoli‏, Thursday 17 July 2008 22:19
    • پاسخ ها: 4
    • نمایش ها: 1,523
    Sunday 20 July 2008, 15:23 برو به آخرین پست
  7. d80 یا 40d ? مساله این است ؟

    Started by persianrose‏, Tuesday 1 July 2008 00:38
    • پاسخ ها: 2
    • نمایش ها: 1,521
    Tuesday 1 July 2008, 13:48 برو به آخرین پست
  8. Question بین Canon G9 و Sony H50 کدامیک ؟

    Started by lvlahdi‏, Thursday 5 June 2008 17:55
    • پاسخ ها: 8
    • نمایش ها: 2,774
    Sunday 8 June 2008, 10:44 برو به آخرین پست
  9. نظرتون در مورد nikon d80 ?

    Started by afish_rosh‏, Tuesday 3 June 2008 20:06
    • پاسخ ها: 8
    • نمایش ها: 1,914
    Wednesday 4 June 2008, 12:40 برو به آخرین پست
  10. در مورد انتخاب بین nikon d300 و canon 5d راهنمایی کنید

    Started by RAHA000‏, Sunday 1 June 2008 03:15
    2 صفحه ها
    1 2
    • پاسخ ها: 18
    • نمایش ها: 7,343
    Monday 2 June 2008, 14:32 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 24
    • نمایش ها: 8,865
    Thursday 15 May 2008, 13:11 برو به آخرین پست
  11. d80 يا 450d

    Started by babak592001‏, Monday 28 April 2008 14:33
    3 صفحه ها
    1 2 3
    • پاسخ ها: 21
    • نمایش ها: 4,847
    Sunday 4 May 2008, 17:59 برو به آخرین پست
  12. s100fs میخوام

    Started by mahdi_mak2000‏, Wednesday 23 April 2008 16:35
    • پاسخ ها: 5
    • نمایش ها: 1,809
    Thursday 24 April 2008, 19:14 برو به آخرین پست
  13. آيا Sigma 70 - 300 mm لنز خوبي است؟

    Started by comando2705‏, Monday 24 March 2008 19:36
    • پاسخ ها: 6
    • نمایش ها: 1,826
    Tuesday 25 March 2008, 18:45 برو به آخرین پست
  14. Post راهنمايي

    Started by FARID‏, Saturday 22 March 2008 19:07
    • پاسخ ها: 3
    • نمایش ها: 1,452
    Saturday 22 March 2008, 20:10 برو به آخرین پست
  15. انتخاب گارانتی فوری فوری

    Started by mpeg‏, Saturday 15 March 2008 03:17
    • پاسخ ها: 4
    • نمایش ها: 1,820
    Sunday 16 March 2008, 09:59 برو به آخرین پست
  16. 5d یا چی ؟

    Started by sGhodsi‏, Thursday 6 March 2008 10:55
    • پاسخ ها: 7
    • نمایش ها: 1,745
    Saturday 8 March 2008, 02:01 برو به آخرین پست
  17. راهنمایی برای خرید دوربین فیلمسازی

    Started by seven‏, Friday 22 February 2008 15:31
    • پاسخ ها: 3
    • نمایش ها: 2,807
    Wednesday 5 March 2008, 18:46 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 2
    • نمایش ها: 1,476
    Tuesday 4 March 2008, 18:17 برو به آخرین پست
  18. مقایسهsamsung GX-10 /nikon D40

    Started by farzad13‏, Monday 3 March 2008 20:49
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 1,166
    Monday 3 March 2008, 20:49 برو به آخرین پست
  19. Question زیر 500 تومن با باتری لیتیوم

    Started by mojtabamalaekeh‏, Sunday 10 February 2008 07:41
    3 صفحه ها
    1 2 3
    • پاسخ ها: 22
    • نمایش ها: 4,680
    Sunday 24 February 2008, 17:32 برو به آخرین پست
  20. Arrow کمک به یک آماتور برای انتخاب Digital Slr

    Started by Gt_Max‏, Friday 8 February 2008 05:14
    2 صفحه ها
    1 2
    • پاسخ ها: 17
    • نمایش ها: 3,973
    Saturday 9 February 2008, 19:27 برو به آخرین پست
  21. اولویت با کدام است؟ لرزشگیر یا پردازنده بزرگتر

    Started by Zaman‏, Sunday 26 November 2006 10:05
    4 صفحه ها
    1 2 3 ... 4
    • پاسخ ها: 39
    • نمایش ها: 11,608
    Tuesday 5 February 2008, 01:34 برو به آخرین پست
  22. canon g9 یا پیشنهاد بهتر

    Started by m-asadi‏, Tuesday 15 January 2008 17:23
    • پاسخ ها: 8
    • نمایش ها: 1,995
    Sunday 3 February 2008, 08:13 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 1,347
    Wednesday 30 January 2008, 18:39 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 5
    • نمایش ها: 2,960
    Tuesday 29 January 2008, 23:45 برو به آخرین پست
  23. Question درخواست کمک وراهنمایی یکی از دوستانم Canon EOS 400D

    Started by zednax‏, Friday 25 January 2008 01:43
    3 صفحه ها
    1 2 3
    • پاسخ ها: 23
    • نمایش ها: 4,730
    Sunday 27 January 2008, 11:18 برو به آخرین پست
  24. مقايسه دقيق بين دوربين ها

    Started by journalist‏, Monday 7 January 2008 21:47
    3 صفحه ها
    1 2 3
    • پاسخ ها: 27
    • نمایش ها: 5,699
    Saturday 26 January 2008, 23:42 برو به آخرین پست
  25. چند تا سوال!

    Started by M.B‏, Tuesday 24 July 2007 23:01
    6 صفحه ها
    1 2 3 ... 6
    • پاسخ ها: 55
    • نمایش ها: 8,480
    Saturday 19 January 2008, 15:45 برو به آخرین پست

صفحه 5 از 18 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 9 15 ... آخرینآخرین

تنظیم های نمایش موضوع

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

به شما اجازه می دهد که انتخاب کنید که اطلاعات بر چه اساسی مرتب شوند

مرتب کردن بصورت

توجه : هنگام مرتب کردن بر اساس تاریخ (نزولی) ، نتایج تازه تر در ابتدا نمایش داده می شوند

راهنمای آیکون ها

پست های جدید
پست های جدید
بدون پست جدید
بدون پست جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا  200 نمایش
موضوع پربیننده شامل ارسال جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا  200 نمایش
موضوع پربیننده بدون ارسال جدید
موضوع بسته شد
این موضوع بسته است
Thread Contains a Message Written By You
در این موضوع شرکت داشته اید

مجوز های ارسال و ویرایش

  • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
  • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
  • شما نمیتوانید فایل پیوست در پست خود ضمیمه کنید
  • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
  •